Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Nem tudtok véletlenül...

Anyukák! Nem tudtok véletlenül eladó Baby Born babát Pesten? Sürgős és fontos! Szervdonornak kell!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vateráztam két Baby Born babát, ma meg is érkeztek, csomagolássérültként volt feltüntetve. Ezzel nem is lenne baj, de az egyik babának ki van szakadva a bal keze, a másiknak a bal lába... Tudom, vegyem fel a kapcsolatot az eladóval, stb., stb., de ez rajtam most nem segít, mert ajándékba vinnénk a két babát, szombaton indulunk Pestre!

Nincs valamelyikőtöknek véletlenül otthon egy kallódó, 42 centiméteres, pisilős-könnyezős, jó állapotban lévő Baby Bornja? (Ha tintafoltos, az még belefér, azt el tudom tüntetni!)

Nem tudok sokat rászánni (gyakorlatilag csak minimálisat, de megegyezünk!), de szombaton Pesten át tudnám venni! Kérlek, nézzetek szét otthon és írjatok, tényleg fontos!

Köszönöm!


2012. júl. 5. 23:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy szervdonornak kellene a baba, hogy a kezét-lábát átkonvertáljam a mi két babánkba! (De természetesen a megvásárolt babát sem dobjuk ki... szóval ne féljetek tőle, hogy ukrán szervkereskedők kezére kerül, vagy ilyesmi!)
2012. júl. 5. 23:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs, de muszáj hozzászólnom, nagyon aranyos vagy. :-)))
2012. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, nincs ilyen babánk, de a tinta foltot hogy szeded mi a gumiból, mert a barbink arca össze lett firkálva tollal, ahogy beraktam a táskámba a toll mellé.
2012. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!