Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kecskemétiek? Házassági...

Kecskemétiek? Házassági anyakönyvi kivonatról mit tudtok? Újat kell igényelni? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Itt fogok szülni Kecsón. 6 éve még nem kellett újítani házasságit. Nekem nem kérték. Most meg olvasom h ezt kórháza válogatja. Mi itt házasodtunk össze 7 éve. Azóta is ugyanaz a házasságink. 2.baba, és 32hetes vagyok. Nekem erről nem szólt még a védőnőm, és a fogadott dokim sem....tudtok segíteni?
2009. júl. 10. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
HA kecskeméti lakos vagy elég a másolat, ha nem, hanem mondjuk Lajosmizséről mész be szülni kell az eredetit kikérni az önkormányzatnál, ami ingyenes, de sorbanállós.
2009. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a logikáját ne kérdezd...:-S
2009. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kecskeméti lakos agyok. Akkor ezek szerint nem kell újat igényelni. Csak másolatot vigyem be...igaz?
2009. júl. 10. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ez tavaly volt, a szülőszoba látogatáson úgyis mondják mi van.
2009. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tervezek szülőszoba látogatást, csak majd ha szülök. :)
2009. júl. 10. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egyedül szülsz? Tudod, hogy ha vlkt vinni akarsz meg kell jelenni előtte előkészítőn?
2009. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyedül szülök...a férjem messze dolgozik. Nem tud megjelenni ezeken a felkészítőkön. Ha meg is tudnánk oldani, akkorsem hiszem h épp a szülésre be tudna jönni...Főleg h 2.baba, első 3 óra alatt megvolt.


Szeretem a férjem, de amikor fáj valamim, egyedül szeretek lenni. Nem vagyok az a babusgatós fajta...nem akarom h kínlódni lásson...meg amúgysem kivitelezhető...

2009. júl. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!