Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirál mellett erösebb vagy...

Spirál mellett erösebb vagy gyengébb lett a menstruációd? Ird meg a spirál tipusát is! Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Kétfajta spirálom volt

Gold lily, terhes lettem mellette, majdnem el is véreztem.

Erős vérzésem volt minden hónapban, már külföldön nem engedik ezeket a mechanikus spirálokat


Most Mirenam van

Elégedett vagyok, vérzésem megszűnt, nem okoz semmilyen panaszt, nem is érzem, hogy fenn van.

Érdemes azért negyed évente rákukkantani, akár milyen belső eszközt is választasz.

2012. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lilly gold,és sokkal erősebb lett,kb 4 napig tart,ebből 2 nagyon erős.Egyébként nincs vele más gondom,most hogy még itthon vagyok oké,de pl. ha dolgoznék nem tudom hogy bírnám.
2012. júl. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elso te kulfoldon vagy?

Mert en most itthon de amugy angliaban. Nem tudom most feltetessem e itthon vagy ne. Mert figyeltetni kell. Vagy majd kint? De pont ezert felek a spiraltol en is mert nem akarok mellette terhes lenni. Gondoltam meg a huvely gyurure is. Ha sipral akkor en is Mirenara gondoltam.

2 babam van mar tobbet nem szeretnenk.

2012. júl. 7. 07:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja es eleg eros lett a mensim a 2. Szules utan. Jo lenne ha normalis lenne.
2012. júl. 7. 07:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon élek, de a férjem orvos, és sokat jár külföldre konferenciákra, ezért van viszonylag friss infóm :)

Nem akarta engedni a gold lily-t felrakatni,de én győztem, aztán meg is bántam, azóta csak rá hallgatok.

Hol leszel külföldön és milyen időközönként jársz haza?

2012. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem pont a kérdésre válaszolok.

Nekem is nagyon erős lett a vérzésem a gyerekek után, ezért a nődokim egyáltalán nem ajánlotta a sima spirált, viszont a Mirenára azt mondta, hogy általában attól csökkenni szokott a mennyisége. Az egyik barátnőmnek már csak pár csepp van havonta és nincs semmi más mellékhatása.

Éppen ma megyek felrakatni :)

2012. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Angliaban elunk es evi ketszer szoktunk hazajonni.


Utolso, ez jol hangzik. Remelem neked is bevalik. En hetfon megyek a dokihoz meg csak megbeszelni mi legyen. Majd ird meg a tapasztalatod milyen volt a felhelyezes.


Ezt mindig dokinak kell ellenorizni negyedevente? Vagy milyen surun?

2012. júl. 7. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Mirenám van,a mensi 1-2nap,és szinte semmi...imádom!Fél évente szoktam nézetni...2 éve van fent.
2012. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Mirenám van, azóta alig van és fél napig se tart. Nincs semmi mellékhatása. A dokim azt mondta, hogy évente ellenőriztessem, de a felrakás után pár héttel visszahívott, hogy megnézze, minden rendben van-e.
2012. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!