Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudsz mondani az Avent...

Mit tudsz mondani az Avent sterilizálóról? Milyened van? Jó? El kell előtte mosni a cumisüveget/fejet?

Figyelt kérdés
Megéri venni?

2012. júl. 9. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

1. Igen, el kell mosni, mivel nem mosogatógépet veszel, hanem "csak" sterilizálót.

2. Mindenképpen kell sterilizálni, de főzögetheted forró vízben is (mint régen).

3. Az unokaöcséimnek mikrózható volt, ez az olcsóbb verzió. Elég praktikusnak látszott - de én SOHA nem vennék ilyet a gyerekemnek, mert a műanyag és a mikro eleve kizárják egymást nálam (nem mikrózok műanyagban, mert rákkeltő vegyületek keletkezhetnek, és a gyereknek eleve semmit nem mikrózok).


Kiegészítés: tisztában vagyok vele, hogy nincs egyértelmű bizonyíték arra, hogy a mikró káros lenne az egészségre, de sajnos az ellenkezőjére (hogy nem káros) sincs.

2012. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk AVENT mikrós van. Nagyon szeretem. Igen, előtte el kell mosni mindent.
2012. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is mikrós van. Hát aki idegenkedik attól, hogy műanyag kerüljön a mikróba, annak elárulom, hogy maga a cumisüveg, a cumifej is műanyag. Meg később a gyerektányérok , itatópoharak stb mind műanyag, de a minőségibb termékekből (mint pl az Avent) kihagyják ezeket az anyagokat, amiket károsnak minősítettek.

Annyi mindenre kitalálták már, hogy káros, hogy lassan buborékban kéne tartani ahhoz a gyerekedet, hogy tuti megóvd minden károsnak titulált dologtól.

Nekünk nagyon bevált a sterilizáló, egyszerű és gyors a használata.

2012. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!