Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Kismamik! Minek kell...

Anyukák! Kismamik! Minek kell kiírni egy olyan kérdést újra amire már több mint 5 válasz érkezett? Meg amugyis sok helyen ott van a válasz a kérdésre de azért kiíratja, minek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!
2009. júl. 12. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert olyan idióták, unatkoznak!

Azért mert azt hiszik, hogy lesz egy kölykük ebben a világba..., és hogy ez milyen szép..., le vehetnék a rózsaszín szemüveget.

Minden apró sz*rságot itt kérdeznek meg!

16 éves vagyok, nem vagyok terhes, de már én is tudom mit kell tenni a kórházi csomagba. Ennyit erről.

2009. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi hogy elfelejt előtte rákeresni hogy kérdezte-e ezt már valaki. Egyébként lehet hogy azt sem látja amikor a kérdést kiírja, a gép mutatja hogy milyen hasonló kérdések voltak már, azokat át kéne olvasni, hátha köztük van a válasz. Már többször jártam én is így, de mivel megvolt már a kérdés, nem tettem fel újra. Tényleg jó lenne ha erre figyelnének.
2009. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most én konkrétan arra gondoltam,hogy előre helyezik a már 8 választ kapott kérdéseiket....
2009. júl. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!