Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki pontoz, az mi alapján?...

Aki pontoz, az mi alapján? Neked tetszik-e a válasz, vagy hogy a kérdésre vonatkozik-e, függetlenül attól, hogy egyezik-e a te véleményeddel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én csak a bunkókat (bocs) és az oltári hülyeséget írókat pontozom le. Saját kérdésre értelmes (akár nemtetsző) válasz esetén is felpontozok. van itt pár unatkozó kismama, aki ahelyett, h a gyermekével foglalkozna, unalmában lehúzza a válaszokat. Szerintem...ma is egy kérdésemre csomóan írtak, tök jókat, erre valaki(k) lepontozta(k) őket.
2009. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját kérdésemnél:

-vagy mkit felpontozok (bunkókat le)

-vagy nem pontozok egyáltalán.

Viszont mindig megköszönöm a válaszokat.

Más kérdésénél:

-vagy felpontozom a hasznos válaszokat, a számomra haszontalanokat figyelmen kívül hagyom, a bunkókat lepontozom

-vagy egyáltalán nem pontozok.

Sosem pontozok le olyat, akinek más véleménye/tapasztalata van. Attól, h nálam nem az a szitu, az még lehet hasznos, csak a véleményünk/tapasztalatunk más.

Aki meg azzal szórakozik, h hasznos válaszokat "poénból" lepontoz, annak ez legyen a legnagyobb öröme az életében!

2009. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyan nem szoktam pontozni egyáltalán, de komolyan gondolkodom rajta, h elkezdem...

Engem is érdekelne, h mi alapján pontoznak egyesek :S

Az előbb válaszoltam egy kérdésre, nem is véleményt kérdeztek, hanem tényt, és én csak és kizárólag olyan kérdésre válaszolok, amire tutira tudom (és helyesen) a választ, tehát nem magánvéleményt írok. Szóval az előbb válaszoltam egy kérdésre, rögtön lepontozott vki 45%-ra, egy másik válaszoló annyit írt, h "Nem tudom", az ő válasza 100%-ban hasznosnak bizonyult...én ezt nem értem :(

2009. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Én nem pontozok, hülyeségnek tartom! Pl.arra a kérdésre, hogy mi a neve a gyermekednek, hogy lehet lepontozni valakit 40% alá?

Ez a lepontozósdi pár primitív boldogtalan punci szórakozása! Ez legyen a legnagyobb örömük! :-D

2009. máj. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is kb így vagyok, mondjuk egyáltalán nem értem ezt a pontozósdit, szerintem ez központilag megy. Most pl az utolsónak miért 50%??? Én hasznosnak ítéltem...
2009. máj. 29. 07:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. lepontozni csak a bunkó válaszokat szoktam.

Az olyan jellegű kérdéseknél, mint pl. mi a gyerek neve, mi tetszik/nem tetszik neked, csak helyes válasz létezik, ezért elfogadom amit írt.

Ahol pl. tudom, hogy nem úgy van, ahogy írták, ott szóban javítok, de nem pontozok (persze ez nem jelenti azt, hogy az én javításomat 100 %-ra ítélik, sőőőt).


Szóval lepontozás nálam, csak a direkt lenéző, bunkó, kötekedő válaszokért jár. A többire nem pontozok, vagy csak felfelé értékelek.


+ a saját kérdéseimre a megfelelő válaszra köszönetképpen felfelé pontozok.

2009. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjoban akkor szoktam kiakadni, mikor véleményt kérnek. mindenki leírja a saját véleményét, majd valakinek a véleménye 100% a másik 50%. Egy véleményt minősíteni elég érdekes.

Én volt hogy tényszerű kérdésre leírtam a választ, ami teljesen helyes volt, majd egyszer csak 0%-os lett. Ugyanezt leírta rajtam kívül még 3 ember, ők meg 75 meg 39 %-ot kaptak...

biztos vagyok benne, hogy sokan heccből végig lepontoznak válaszokat, anélkül hogy ők válaszolnának és ettől ők jól érzik magukat!

2009. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Na igen,ettol a pontozosditol mar a hajam szala is az egnek all.

Mindig le vagyok pontozva ha leirom h mi a babam neve.De nem csak en MINDENKI!

Pedig mindenki a kerdesre valaszolt.

A bunkokat en is leszoktam pontozni.

De amugy nem szokasom a pontozgatas.

Termeszetesen en is ertekelem ha vki a kerdesemre normalisan valaszol,de nem pontozok le azert senkit mert mas a tapasztalata.Inkabb orulok ha igy tobb infohoz jutok.

Ami meg nem tetszik az h vki feltesz egy kerdest es "velemenyt" var,viszont csak azt pontozza fel aki olyan velemenyt mond amit o hallani akar.A tobbit meg lepontozza.Akkor minek ir ki kerdest ha csak megerositest var?

Es egyetertek az egyik valaszoloval meg ha kicsit erosen is fogalmazott(bar nekem tetszett) sok unatkozo noszemely van itt akik nem igazan tudnak mit kezdeni magukkal.

2009. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!