Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik járnak nyaralni 1-2...

Akik járnak nyaralni 1-2 gyerekkel. Azoknak mennyibe áll meg egy nyaralás? Magyarországon belül!

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk nyaralni. pedig a párommal immáron 13 éve vagyunk együtt. van két gyerekünk, és én nagyon szeretnék már elmenni nyaralni! és kíváncsi vagyok, hogy mennyibe kerül egy nyaralás! /mennyit kell gyűjteni/

Lehet akár 2-3 napról is, vagy akár több nap.


Hozzáteszem még nászúton sem voltunk!


Köszönöm mindenkinek aki válaszol!



2012. júl. 12. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Húúú,ez nagyon komplex kérdés.Írj arról,neked mik az elképzeléseid,igények,stb.Mert lehet pl. kempingezni menni,de bérelhettek lakóautót,vagy mehettek apartmanba,vagy akár egy panzióba is.Ilyen paramétereket azért adj meg,sokkal könnyebb rá válaszolni. :)
2012. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

autóval mennénk. Siófoktól nem messze lakunk. így nem akarok pl Nyíregyházára menni!


Lehet apartman, hotel, esetleg egy felszerelt faház, vendégház!.


Ha lehet két szoba legyen.

Nem fontos ellátás. úgy is jó.


csak kb hogy egy x napos nyaralás mennyibe kerül.

2012. júl. 12. 21:39
 3/9 A kérdező kommentje:

minden eshetőség szóba jöhet, mert soha nem voltunk sehol!


szívesen fogadok tanácsokat is mit kell nézni, vagy hova érdemes menni!

2012. júl. 12. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:

3 éve 5 nap Eger+2 nap Poroszló 10 hónapossal Szegedről kocsival 120 ezer volt.

Tavaly Gyenesdiás 11 hóssal és 3,5 évessel 6 nap 130 ezer.

vittünk kaját de főztem is. volt hogy parton ettünk. apartmanban laktunk

2012. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. júl. 12. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi Hajdúszoboszlóra járunk évek óta, (persze tudom, ez nektek pont az ország másik fele), 2 és 4 és fél évesek a gyerekeim.

Magánszálláshelyre, 2500/fő/ éjszaka. 500/gyerek/éjszaka. Konyha+nappali+2háló+fürdőszoba, nagy udvar, játszóval, amit használhatunk. A tulaj a szomszédban lakik, senki nem zavar.

Étkezés: reggeli a szálláson, ebéd a strand területén (kb:1000ft/menü), vacsi kinn a városban.

Idén 90000/ hét + útiköltség (benzin+autópálya matrica Budapestről)

2012. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly Kehidakustanyban voltunk 3 napot 2 gyerekkel, ossz. kb 70e volt.

A szalloda volt 25e felpanzioval egy 2 szobas apartman (kuponnal mentunk felaron), az utazas kb. 15 volt a palyamatricaval egyutt es mellette elkoltottunk meg vagy 30-at strandolasra, ebedre, fagyira stb.

Iden Zalakarosra megyunk 5 napra egy 4*-os szallodaba, felpanzioval 120e ft lesz 2 legteru szobaban (ez is kuponnos). Szerencsere utikoltseggel most nem kell szamolnunk, mert ceges autoval megyunk, de 50ezerben igy is benne lesz meg pluszban...

Ha nagyobbak lesznek agyerekek, akkor szivesen satoroznek majd veluk es mas csaladokkal egyutt, de most inkabb a kikapcsolodas es a pihenes fontosabb, nem akarunk fozocskezni kozben.

2012. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Két gyerekkel(7 és 4) wellness szállóba Szegeden 4*-os szállodában félpanziós ellátással, fürdőbelépővel 206000Ft
2012. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak!


Hát így sajnos szerintem még jövőre sem indulunk el!

2012. júl. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!