Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi idővel lehet tornázni hasra? 2 héttel vagyok szülés után! A sebem szépen gyógyul, de a hasam "csúnya" maradt! 20 kg plusszal mentem be, abból 15 lement szüléssel! De most lóg a hasam! Mit tegyek, mit lehet edzeni ilyenkor?

Figyelt kérdés

#császármetszés #has helyreállítás
2012. júl. 13. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimum 6 hét.
2012. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kivártam az elsőnél a 3 hónapot, mert nagyon érzékeny volt a sebem. A másodiknál már nem volt lehetőségem kímélni magam, sokat kellett emelgetni, stb., a tornát 7 hét múlva kezdtem.
2012. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 6 hetet várd ki, akkor úgyis kell menni dokihoz kontrollra és tőle megkérdezheted, hogy lehet-e már.

De addig ne kockáztass! Nehogy elszakadjon, de lehet, hogy nem is tudnál tornázni, mert fáj.

Én 20 hónapja szültem ikreket, gondolhatod, hogy lóg a hasam még most is. Akkor kezdett visszamenni, mikor elkezdtem fogyókúrázni (erőm nincs már az ikrek mellett tornázni, meg időm sem, inkább nem eszem)

2012. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hála Istennek Nekem már nem fáj a sebem!Hamar helyre jöttem!De megvárom a 6 hetet mindenképpen!Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 13. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hét után nem lenne jo ha beperepdne vérezne gennyes lenne várjál türelemmel és utánna is lassan lassan kell csinalni
2012. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 6 hetes kontrollon megkérdeztem a dokit, és azt mondta, nyugodtan lehet akár felüléseket is csinálni.

Szóval azokkal értek egyet, akik azt javasolják hogy várd meg a 6 hetes kontrollt és kérdezd meg a dokit.

2012. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!