Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt köldök piercingje...

Akinek volt köldök piercingje szülés előtt, annak is csúnya maradt a köldöke szülés után?

Figyelt kérdés
Nekem volt a köldököm aljába és felsőjében is, és még a terhesség elején kivettem, de se a lyukak nem forrtak be, és csúnya sötétbarna maradt a helyük, sőt az egyik kicsit még "be is csomósodott"olyan kis kemény érzés van mikor megfogom.Lehet kenni valamivel amitől legalább halványabb lesz?
2011. jan. 14. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kitágult a lyuk,nem szép:(
2011. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En meg joval terhesseg elott kivettem,de megis latszik a helye.Amikor szultem egy kezdo rezidens megkerdezte,hogy ott meg voltam mutve?:))
2011. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya! Tátongó lyuk van a helyén! Nem akar összeforrni pedig már jó pár éve nincs bent!
2011. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ÉN is jóval a szülés előtt kivettem, igaz én másodjára szúrattam át a köldököm.Nekem a köldököm fölötti bőrt szúrattam át, most olyan mint a "papír" sima és a bőrömmel együtt feszül..de kíváncsi vagyok a szülés végére hogy alakul. :)

HÁt igazából bőrgyógyászt meg tudsz kérdezni, vagy valakit aki ehhez ért..

2011. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a hatodik hónapban vettem ki addig kismama piercinget használtam.szülés után pár hónappal visszaraktam,nekem nem lett nagy a lyuk,ugyanolyan mint terhesség előtt,pedig hatalmas hasam volt!
2011. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok és nekem a felső rész van átszúrva, már a terhesség eleje óta nincs benne semmi, de nagyon csúnya most, olyan széthúzódós és pirosasbarna a környéke, jó nagynak néz ki, hát kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle szülés után:(
2011. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya lett, nekem több ékszer is volt benn, felül 1 (de van 2 régi lyuk is), alul 2 (így összesen 5 lyuk). Úgy néz ki a hasam, mintha meg lettem volna műtve. A lyukak mentén repedt a bőröm, gusztustalanul néz ki. Pedig a hasam szépen visszament, a bőr is szép, a hasam is izmos, csak a köldökömtől elhányom magamat. Ruhában "jó vagyok", csak le ne vetkőzzek.
2011. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a köldök felső része van átszúrva. Kb. a 4.hónapban vettem ki, aztán szülés után 3 hónappal visszatettem. Nem látok rajta különösebb változást.
2011. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a pozi teszt után kivettem, majd a terhesség alatt szanaszét nyúlt, repedt a lyuk. Miután szültem valami undormány lett, és nem nőtt be egyáltalán, hát mondom akkor beteszem újra a piercinget, hátha egy kis optikai tuning lesz. No jól elcsodálkoztam amikor leültem és záróbogyóstól átcsúszott a lyukon. Azóta ismét próbálom benöveszteni, egyébként se lenne praktikus, mert a 10 hónapos Kislányom előszeretettel ugrál a hasamon. Nyomogatja, markolássza meg hasonlók..
2011. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ahogy teherbe estem rá 2 hónapra kivettem mert akkor kezdett növekedni a pocakom,szülésem után 1-hónappal visszaraktam a piercinget, nekem is csúnya barna volt de anyukám mondta hogy áztassam ott a bőröm töbszor testápolozam vagy viz,az lejön hamar ;)
2013. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!