Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterán megéri hirdetni...

Vaterán megéri hirdetni használt felnőtt és babaruhákat? Mondjuk 1 Ft-os kiindulási árral?

Figyelt kérdés
Ha elviszik mennyit kell fizetnem?Az év elején meghirdettük a babakocsinkat,de nem sikerült eladni és amikor lejárt az aukció 655Ft-ot kellett fizetnünk pedig amikor feltettem csak 150Ft-ról volt szó a többi promóciós dij.Minden termékhez jön ez a promóciós díj?
2012. júl. 14. 13:24
 1/5 anonim válasza:
Gondolom igénybe vettél pár fizetös szolgáltatást.Termék kiemelés,stb.Én mindig 1ft-ról inditom a gyerekruhákat.Nekem idáig megérte,de volt amikor 1ft-ért kellett eladnom.Esetleg ha csekken fizeted a jutalékot az +300ft.
2012. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak annyit kértem,hogy a minimálára 21.000Ft legyen ezen kívül mást nem.Bár csekken kértem a fizetést.Ezt lehet módosítani?

Akkor megpróbálkozom 1db rucival 1 Ft-ról indítva és meglátjuk bejön-e vagy sem!

Köszönöm szépen!

2012. júl. 14. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát,1 db ruhát nem érdemes indítani 1 ft-ról.Még ha olcsón talál is gazdára,nem éri meg úgy megvenni,mert a postaköltség felviszi az árát.Én mindkét gyerekem ruháit,játékait ott adtam el,és nem panaszkodom!Nálam valahogy nagyon jól felmennek az árak(a felnőtt ruháké,cipőké is).Igaz,én a ruhákat csomagban(méretre válogatva)a játékokat ami nagyobb darabra,a kisebbeket(pl.csörgők,baba plüssök)csomagban árultam/árulok,és mindent-de tényleg mindent-1 ft-ról indítottam.Azt tudni kell,hogy ha adsz meg minimálárat,hiába indítod 1 ft-ról,az nem jelenik meg az 1 ft-os aukciók között,márpedig nagyon-nagyon sokan csak azt nézik meg.Minden egyes extra(kiemelés,ha főoldalra rakod,stb.)pénzbe kerül,amit akkor is ki kell fizetned,ha a termék nem kel el.
2012. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A minimálár:120Ft

Csekk:300Ft

Feltöltési díj:10ft+ha még a Tesz-Veszt is bejelölted az is 10Ft.A többi valami jutalék lehet.

2012. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feltöltési díj kb 300 Ft körül volt... (a 21.000 Ft-ot vette alapnak)

minimálár: 120 Ft

ha eladtál valamit: jutalék: 5000 Ft-ig a termék 6%-a

csekk: 300 Ft

2012. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!