Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is használ/használt...

Más is használ/használt felnőtt pelenkát?

Figyelt kérdés

Fiatal nő esetében ez nagyon elítélendő?


Sajnos IBS betegségem van,szerencsére jól kezelem az átlaghoz képest,de hosszú útra nem tudok menni sehova.Jövőhéten viszont muszáj menni,és a pelenkás megoldás jutott eszembe.Másképp nem merem bevállalni az utat.Viszont annyira kellemetlenül érzem magam emiatt és egy rakás szerencsétlenségnek h fiatal nőként erre kell folyamodnom.ugye nem csak én vagyok igy?


2011. szept. 28. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra soha ne is gondolj, hogy ez elítélendő. Te erről nem tehetsz! Aki elítél ezért, az nagyon primitív gondolkodású! Semmivel sem vagy kevésbé jó, mint bármelyik jó szándékú ember!
2011. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ez most nagyon jól esett.De olyan kellemetlen érzés :(
2011. szept. 28. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ilyen tena-lady dolog nem eleg? Vagy az mar a pelenka? Mert az azt hiszem ugy nez ki mintha tisztasagi betet lenne.
2011. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd rosszul magad emiatt. Nem te tehetsz róla, hogy beteg vagy és hidd el nem csak neked vannak ilyen problémáid hanem még nagyon sok embernek, függetlenül attól, hogy fiatal vagy idősebb.


A pelenkák felnőtteknél is több méretben vannak és elég megbízhatóak. Patikában nagyon szívesen segítenek és meg is mutatják, hogy mekkorák.

Ha kellemetlenül érzed magad miatta, akkor ne mondd meg, hogy neked kell, ha pedig felveszel egy hosszabb pólót v. pulóvert a kutya sem fogja észrevenni.

Fel a fejjel!

2011. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás! Ne mond senkinek hogy pelenka van rajtad. Mert akkor nem veszik észre.

Én inkotenciás vagyok és pelenkába járok mindenhova. Úgy öltözök hogy ne lását. És nyilvános wc be is nyugótan tudom cserélni. És nekem már ezzel kell élnem.

2012. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ne szégyeld a pelenkát én is betegség miatt hordom nappal és éjszaka is

2012. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 24 órába pelenkára szórulok.
2020. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!