Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha már van két fiu...

Anyukák! Ha már van két fiu gyermeketek, vállalnátok Egy harmadikat is hátha lány lesz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Ebben az anyagi helyzetben kizárt! Én csak 1-et szeretnék és ott a sor vége!
2009. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azért vállalj be még egyet, hogy hátha lány lesz, hanem mert 3-at szeretnétek. És ha történetesen lány lesz a 3-ik, akkor majd mégjobban örültök.
2009. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
mivel én 4vagy több gyereket szeretnék így egyértelmű h igen:)
2009. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Nekem most egy kisfiú van, és nem akarok lányt.. Nekem pont az a gondom, hogy nehogy az legyen a következő, nem vagyok egy ütyürümütyürü tipus, nem tudom, hogy birnám, amikor épp babázni akarna, vagy épp nem azt a rózsaszin ruhát akarná aznap felvenni. Én ugyanis nem ilyen voltam kicsinek sem.
2009. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vállaj harmadikot, ha tényleg 3 vagy több gyereket akarsz (nemtől független). Mert ha az is fiú lesz, akkor...?
2009. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak azért filozok ezen mert császárral szültem a két gyerekemet,és ugye még egyet vállalhatok.Én nagyon szeretnék egy kislányt de ha a harmadik is fiu lenne akkor beledőrődnék hogy nekem már nem lehet lányom(egyébként sem vállalnék már 3-nál többet,még kettővel is nehéz)Utána ugyebár nem lehetek terhes.
2009. júl. 13. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két lány után a harmadik fiú lett, de nem is azért vállaltuk, mert mindenképpen fiút akartunk volna, hanem mert négy gyermeket szeretnénk felnevelni. Szerintem csak úgy vállaljátok, ha el tudjátok fogadni azt is, hogy fiú születik megint. Ismerek egy családot, ahol a 7, azaz hét fiú után vállaltak még egyett, hátha végre lány lesz, de a nyolcadik is fiú lett.
2009. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megjátszanám a 3.-at is, és nem búsúlnék, ha az is fiú lesz. :)
2009. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tehetném, akkor bizony vállalnám! Nagy baj nem lehet, max. három gyönyörű fiatok lesz:)!

Azért utána néznék előtte, hogy a ciklus melyík szakaszában "lehet" kiscsajt gyártani. Van erre valami kezdetleges elmélet. Próba, szerencse!

2009. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!