Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek 22éves lány...

Szerintetek 22éves lány vállalna gyereket, gyerekeket? Lányok ennyi idős korotokban vállaltatok volna, vállalnátok?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy eddig hasonló korú barátnőim voltak, és akivel legutóbb volt kapcsolatom, nem akart már gyereket, mert már volt neki egy. Nekem is van egy 12éves kislányom, de szeretnék még gyerekeket, és nem szeretném túl későn, már 33éves vagyok. Most van egy kapcsolat kialakulóban, ő 22 éves. De ha komoly lesz, szeretném tudni, milyen esélyeim vannak. Ugye értitek, hogy ezt még ilyenkor nem lehet megkérdezni, mert hülye kérdés!!!!
2010. jan. 3. 01:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ezaz amit nem lehet megtippelni.Függ sokmindentől: jár e még iskolába,ha nem mióta dolgozik,szeretne e karriert épiteni,és a legeslegfontosabb hogy ő szeretne e már gyereket vagy későbbre tervezi.

Általánositani ebben tényleg nem lehet,mivel nagyon sokan szülnek 22 éves és nagyon sokan 29 és nagyonsokan 32 éves korban:-)

2010. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát igen! Tanul még. Igaz, később is van lehetőség a szülésre, és akár ez 10év is lehet. De nem akarok 50éves apja lenni, egy kamasznak.
2010. jan. 3. 02:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elképzelhető hogy vállal, mivel te idősebb vagy, szóval egyrészt biztos érettebb, másrészt gondolhatja, hogy neked komolyabb terveid vannak már
2010. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van aki vállal, én nem vállalnék. Szerintem fontos dolog befejezni a tanulmányokat, még akkor is ha te már mondjuk képes vagy eltartani. Ha igazán fogod szeretni akkor nem ezen fog múlni.
2010. jan. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, nem tudom mi a baj a koroddal!? Az én szüleim is 55 körül voltak amikor én kamasz voltam és tök jó volt! Nem volt semmi hátránya. Már volt akkor 3 25 feletti gyerekük is. Az legalább fiatalosan tart:D
2010. jan. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen 22 évesen ismertem meg a páromat,23 évesen szültem a nagyobbik lányomat,25 évesen a kislányomat...
2010. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok...

És ő is 33 volt akkor.... :)

2010. jan. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 22éves koromban vállaltam a kisfiamat és nem bántam meg most 25 éves vagyok.
2010. jan. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 évesen szültem az elsőt.Abban igazat adok neked,hogy nem jó,ha 50 éves korodban van kamasz gyereked.A családomban van ilyen pár,nem igazán értik meg a gyerekeiket,bár nem rossz a szülő-gyerek kapcsolat.
2010. jan. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok,5 hónapos a kislányom.Nem volt korai...sőt.Ha tudtam volna,hogy az anyaszerep ennyire csodálatos,már előbb megszületett volna.
2010. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!