Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valami enyhe nyugtató nekem?...

Valami enyhe nyugtató nekem? (homeopátiás is lehet)

Figyelt kérdés
Már teljesen kész vok a 2 gyerektől + a nem alvástól, idegileg kész vok.Már azért is kiabálok a naggyal ha hülyéskedni próbál velem és már magamat utálom e miatt. Nincs segítségem a párom 6-8 ig melózik
2012. júl. 16. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sedatif PC. Pont erre való.
2012. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sedacur forte. Tiszta növényi alapanyag, semmi chemikália. Este lefekvés előtt vegyél be két szemet. Knnyű, jó alvást biztosít. Ha netán még ennek ellenére is nehezebben alszol el, nem ébredsz fáradtan tőle. Nekem nagyon bejött.
2012. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hova filmtabletta esetleg magne B6
2012. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj Kalium Phosphoricum Schüssler-sót szedni.

D6-os higítás, esténként beveszel 2-3 szemet, illetve amikor nap közben úgy érzed, nem boldogulsz, nyugodtan még 1-1-et.

Magne B6, pár napig max. dózis, amíg feltöltöd a raktáraidat, aztán elég napi 2-3 szem.

2012. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!