Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 20 hónaposokat...

Szerintetek 20 hónaposokat érdemes már elvinni a Tropicariumba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

19 hós volt a lányom, mikor ott voltunk, konkrétan 10 perc alatt keresztülfutott az egészen, és nagy ívben tojt a halakra.

Inkább állatkertbe vinnék ekkora gyereket, ülhet babakocsiban, sétálhat, ha van kedve, de ott jobban megy az idő, mint a tropicariumban, ami zárt tér és tömeg is van.

2012. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem. Mi most voltunk a 2 éves kislányunkkal és nem érdekelte:-(. Drága nagyon jegy.
2012. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbat vittem, a kicsit meg ugyebár nem hagyhattam itthon, 10 hónapos. És nagyon tetszett neki! :) Minden akváriumnál megálltunk, meg akarta őket fogni, nagyon jó érezte magát. Ez gyerekfüggő, kinek mi tetszik.
2012. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szép kártyával fizetnék, és azt úgysem nagyon tudom, mire költeni, így mindegy, hogy nem olcsó mulatság.

2012. júl. 20. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Szép kártyát nem fogadnak el, csak az étteremben. Mi áprilisban voltunk, 3 éves lányom konkrétan félt. Szóval mi is csak átszaladtunk és már jöttünk is kifelé.
2012. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, az én kisfiam 2 éves volt, amikor elmentünk, de nem nagyon érdekelte. Konkrétan szaladgáltak össze-vissza a kis haverjával, mi meg utánuk :)
2012. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez alapján elfogadják a SZÉP kártyát...


Köszönöm a válaszokat

2012. júl. 21. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem és még nem (így egyszerre). Mert ugye amikor kisebbek, akkor nagyon rá tudnak csodálkozni dolgokra, nagyobb korban meg már tényleg élvezheti a tropicariumot. Te tudod, hogy a gyerkőcöd nyugis-e, vagy semmi sem érdekli. Én az akkor 9 hónapos lányommal voltam és nagyon élvezte. Csak az őserdős részen a vihartól félt.
2012. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltunk ma, és elfogadják a SZÉP kártyát. És a 20 hónaposaim nagyon élvezték:-)
2012. júl. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!