Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tropicariumba érdemes elmenni?...

Tropicariumba érdemes elmenni? Tényleg elég gázos?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gázos benne??? Nem értem ezt a kérdést..
2009. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Attól függ mennyi idős vagy,szerintem nagyjából 12 éves kor felett tényleg nem nagy kaland,de persze lehet ,hogy tetszene.Én az állatkertet preferálom, ott is van akvárium,meg pálmaház,éppen csak cápák nincsenek.
2009. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gázost úgy értem, hogy kicsi, nem sok a látnivaló ezért a belépőért..legalábbis ezeket hallottam..
2009. febr. 23. 11:13
 4/5 anonim válasza:
Miért lenne gázos??? Ha tetszik, akkor nem szégyen elmenni, de különben is.De ha másoknak mondjuk nem tetszik, akkor sem kell rájuk hallgatni(tuti nem tudják, hogy mi a jó)!!! <3
2009. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy most mennyi a belépő de biztos nem olyan sok egyszer az életbe ne lehessen elmenni. Mármint úgy értem hogy annyi mindenre kiadunk pénzt pl a moziba se tudjuk h jó lesz e a film amíg nem néztük meg mégis elmegyünk :)
2009. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!