Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye ez nem normális dolgo...

Ugye ez nem normális dolgo már? Hova fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés
3hete szültem és még hol vérezgetek,hol már barnázás,ez még nem is akkora gond. De most találtam este a wc-papíron egy kb körömnyi nagy alvadt vér csomót. Szülés után közvetlenül első héten is voltak,de azért csak eltelt már 3 hét...nem volt fogadott orvosom,nem tudom ilyennel kihez fordulhatnék? Keressem meg a dokit aki levezette a szülsét és annak a magánrendelésére menjek el?

2012. júl. 23. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy körömnyi vércsomó azért nem nagy probléma szerintem. Nekem is megvolt legalább 4 hétig utána. Hol erősödött egy picit, hol gyengült, aztán szép lassan szűnt csak meg. Ha sok, nagy mennyiségű friss vért tapasztalsz újra, vagy görcsök jelentkeznek (a szoptatáson kívül), akkor kell dokihoz menni.
2012. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van,aki 6 hétig is vérzik,és igen intenzíven.Ez normális,tisztulásos folyamat.

Viszont ha te úgy nyugszol meg,akkor menj el orvoshoz vele.Ha meg voltál elégedve a szülésnél lévő orvossal,akkor akár hozzá,magánrendelésre;vagy csak simán be a kórházba.Biztosan ott sem fognak elzavarni. :)

2012. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, nekem is volt ilyen még 4-5 héttel is a szülés után, a 6. hétre szépen elmúlt. De ha mindenképpen szeretnéd, hogy orvos lásson, akkor elmehetsz bármilyen nőgyógyászhoz, nem muszáj ahhoz menned akinél szültél.
2012. júl. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hatodik hétre múlt el teljesen. Hol erősebb volt hol gyengébb.Nálam is volt alvadt vér. Én is nagyjából a harmadik hét környékén kezdtem aggódni :) Ez normálisnak mondható. De csatlakozom az előttem szólókhoz:ha megnyugtat menj el dokihoz(akár ahhoz akinél szültél akár máshova)
2012. júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!