Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet válasszuk a...

Melyik nevet válasszuk a babáknak?

Figyelt kérdés

A vezetéknév: Németh

Van egy Flóránk. Nem tudjuk, hogy az ikrek lányok, fiúk vagy lány és fiú lesznek. Ez meglepi lesz. Ti melyik nevet választanátok?

Lánynév: Gyöngyvér,Korinna,Loretta,Anikó,Angéla,Angelika,Alexandra,Sára,Elizabet


Fiúnév:

Csaba,Mátyás,Zalán,Tamás,Sebestyén,Martin,Dávid,András


2012. júl. 24. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Alexandra

Zalán

2012. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Angelika, Alexandra,Dávid,Csaba- ezek talán.
2012. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2-2 nevet írok, ha azonos neműek akkor egyértelmű, ha különböző neműek akkor az elsőket adnám.


Gyöngyvér, Sára

Csaba, András

2012. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyvér, Sára

Mátyás, Sebestyén

2012. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Flóra-Dávid

Flóra-Alexandra

Dávid-András


(ha a Flóra adott, én így választanék)


De ha amúgy is van sok elképzelés és lutri a babák neme, akkor várjátok meg míg kibújnak. Válasszatok olyat ami illik rájuk.

Húgomnak nem volt egy napig neve, míg a szüleink rá nem jöttek, mi a leghozzáillőbb. :)

2012. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Sára és az Elizabet tetszik nagyon.Talán még a Loretta.Gyöngyvér nem tetszik,a Gyöngyi becézés öreges,nekem valahogy férfias név.Anikót gyereknek nem tudom elképzelni,40 körülit képzelek ebbe a névbe.Angéla,Angelika,Alexandra nagyon nem tetszik,olyan utcalányosnak tartom ezeket a neveket.Komolytalannak.Korina túl idegennek hangzik.

Csaba öreges.Mátyás túl komoly,régies.Zalán nem tetszik,furcsa hangzása van.Tamás nagyon szép,a Tomi becézés is nagyon cuki.Sebestyén nem tetszik,öreges a Sebi becézés sem tetszik.Martin túl külföldies.Dávid nagyon szép,tetszik.András túl komoly,nekem kissé unalmas név.A Tamás,Dávid nagyon szép.

A fiú-lány párosnál,a Sára,Dávid nevet választanám.

2012. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös:Flórának hívják a nagytesót:D
2012. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Elizabet, Korinna

Martin, Csaba

Elizabet, Martin

2012. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Sára, Elizabet

2. Mátyás, Martin

3. Sára, Mátyás

2012. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Elizabet és Angéla

Dávid ás Mátyás

András és Angéla

2012. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!