Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, aki szoptat...

Anikó1985 kérdése:

Szülés után, aki szoptat hányadik hónapban jött meg a menstruációtok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
6-7 hónapra jött meg.
2012. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányom után először szülés után 6 hétre, aztán következőbe mikor 8 hós volt. De utána sem volt rendszeres. Az ikrek után is 6 hétre, aztán mikor 1 évesek voltak. Utánuk csak akkor állt be, mikor 17 hósan abbahagyták a szopit és másik gyógyszert kezdtem szedni, annál is csak a második levél alatt.
2012. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!!Szülés után 5 hétig vérezgettem,majd a 6 hetes kontrollon felírattam fog.gátlót(Azalia),elszedtem 1 havi adagot,közben kb.15 napot vérezgettem ismét,aztán abbahagytam.Most 4 és fél hónapos a kislányom, csak szopik,és még nem jött meg.Üdv.Tamy
2012. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szülés után 6 hétre megjött, onnan rendszeres is lett. Én még utána 8 hónapig szoptattam.

Örültem volna, ha még egy ideig "mensi mentes" lehettem volna, de hát hamar visszaálltam a régi kerékvágásba. A szoptatásba csak kicsit zavart bele a dolog, mert lányom megérezte valahogy, és a mensi első napjain nyafogva szopizott és elég keveset evett.

2012. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajna az 5. hónapban :-/
2012. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. hónapban.
2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21. hónapig nem volt menstruációm szülés után :)

Ez 2 hónapja volt, akkor jött meg, amikor drasztikusan lecsökkent a tejem.

2012. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De érdekes ez, nem? Most szülés után 5. hónapja nem mensizek. Úgy tudtam, hogy 4. hónapban legkésőbb meg kell jönnie ezért kezdtem el parázni, de úgy látszik kár volt. Köszike a válaszokat!
2012. júl. 26. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!