Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » PCOS-ok! Volt nálatok olyan...

PCOS-ok! Volt nálatok olyan hogy 3 hónapja vagy esetleg több, hogy nem jelentkezett menstruációtok?

Figyelt kérdés

Nekem februárban és márciusban volt utoljára meg azóta semmi. Néha van kis barnás valami, de az is egy nap egy alkalomkor.


Köszönöm!



2012. jún. 23. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos volt, a doki írt fel Norculotot és így jött meg.
2012. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is szedtem 2 alkalommal, de ugyanúgy nem jön meg a szedéses után sem, csak akkor amikor abbahagytam a gyógyszert.
2012. jún. 23. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónap volt a leghosszabb idő, és sajnos ebben nem volt várandósság.

Diétáznom kellett (12 kg ment le) és elkezdtem a Mastodynon cseppet szedni, és az meghozta az eredményt. Lett egy méhen kívüli terhességem, utána fél évig szüneteltetni kellett a babaprojektet, végig szedtem a barátcserje kapszulát, és 2,5 év várakozás után végre várandós lettem. A barátcserje nekem szépen egyenesbe hozta a ciklusomat, ugyan nem 28 napos, de 30-32 naposokra beállt a rendszer.

A Norcolut miatt ne aggódj, az így működik, ált. 1 hétig kell szedni, abbahagyod és utána 3-5 napon belül kell a menzesznek jelentkezni.

Most már 15 hónapos a fiam.

2012. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt, hogy 5 hónapig nem jött meg, de akkor nem szedtem gyógyszert, magától jött meg.

Kérdező! Nem szeded a metet? Annak helyre kellene tennie a ciklusodat, meg diéta és mozgás.

Azóta, hogy szedem a metet, mindig pontosan megjött, egyszer nem és azóta is várjuk... a fiunkat :)

34 hetes pcos kismama

2012. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek gratulálok a babához! :)

Én most Adimexet szedek, napi fél szemet. Metformint kellett volna, de azt nálunk nem lehetett kapni, így az Adimexet ajánlották, ugyanaz a hatóanyaga. Nekem nem volt gond a vércukorszintemmel, csak a cisztát állapították meg. Fogyni nekem is kellene, mert elég jól sikerült elhíznom a ciszta miatta, 95-ről sajnos 126 kg-ra de ebből már lement 7 kg. Én azt olvastam hogy a gyógyszer szedésétől valakinek sikerült fogynia és a cisztát is elmulasztotta. Remélem én is ilyen sikerrel járok mint ők és persze ti. :)

2012. jún. 24. 13:16
 6/6 anonim válasza:

PCOS-nél nem ritka, hogy hónapokig nincs menszesz, és a súlygyarapodás is velejárója. Nekem 16 évesen fogamzásgátlóval hozták meg a menstruációmat. Ennek 9 éve, azóta szedem már a 4. félét. Most voltam dokinál, azt mondta, hogy normálisan valószínűleg nem jönne meg. :(

Jövő héten terheléses cukor és pajzsmirigy ellenőrzés. Gondolom ezt már sokan végig csináltátok. 5 éven belül szeretnénk babát, úgyhogy erre már most gondolnom kell. Mindenesetre örömmel olvasom a sikeres terhességeket PCOS mellett is. Ez megnyugtató.

2012. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!