Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki TÉNYLEG megszak...

Van olyan, aki TÉNYLEG megszakításos módszerrel lett terhes?

Figyelt kérdés

Mert a legtöbb, amit hallok olyan, hogy igen, de nem biztos, hogy kihúzta időben, hát valójában belémélvezett, csak szégyelltem bevallani...stb Csak kíváncsi vagyok :)


Amúgy mi 8 hónapja alkalmazzuk ezt a módszert, nem lenne baj, ha jönne a baba és őszintén a rémhírek hatására még azt se hittem, hogy eddig kihúzom :)



2012. júl. 28. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Hát nem tudom lehet te nem jártál általános iskolai felvilágosításon, de ott elmondják, hogy a megszakításos közösülés egy nagyon szupi védekezési módszer kb 80%-os hatékonyságú. És igen, sokan estek így teherbe a 60-as 70-es években kb minden második gyerek ennek a csodálatos védekezési módnak köszönhetően született.
2012. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, édesanyám, 39 évesen, tényleg megszakítás volt, a menzesz előtti napon, mára 5 éves a kistestvérem :) Szóval nem túl hatékony módszer.
2012. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
én így lettem babás.
2012. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki nem akar babát, felelőtlenség így védekezni, mert egy idő után mindenki terhes lesz ezzel a módszerrel, lehet hogy ideig óráig jó, de bármikor becsúszhat, aki akar gyereket az meg ne védekezzen!
2012. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Noverem igy lett terhes. O volt felul, a ferje joval elotte kivette.

Mist 36 hetes terhes :))

2012. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Sok mindentől függ, hogy teherbe esel-e egy ilyen módszer mellett. Én évekig csináltam ezt, nem lettem terhes. Aztán amikor már nem védekeztünk, mert babát szerettünk volna, hónapokig nem jött össze. Nem vagyok túl termékeny típus.

Ezzel azt akartam mondani, hogy más 1 alkalommal egy pici előváladéktól teherbe esik, míg más akkor is csak nagy sokára, ha nem védekeznek sehogyan.

2012. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Na, akkor leírom, h mi sokszor megszakítással védekeztünk, és amikor már babát szerettünk volna Elsőre összejött! A megszakítás kapcsán annyi fogalmazódott meg bennem, h egy ba.romság erre hivatkozni, ugyanis a férfinak nagyon kell koncentrálnia. A köztudattal ellentétben az előváladék nem egy hű de veszélyes dolog...az annál inkább, ha a férfi nem idejében veszi ki, mert 1-2 másodperc is számít!! A férjem teljesértékű spermiumokkal rendelkezik, én olyan termékeny vagyok, hogyha rámnéz már teherbeesnék...(2. is baba is elsőre összejött)...megszakítással védekeztünk anno ....és mégsem lett baba. És nem kamuzok. Nagyon sok függ attól, ha férfi tényleg időben száll-e ki??
2012. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Egyet értek az utolsóval. A legtöbbször nem sikerül a férfinak időben kiszállni, azért esnek teherbe. Ezért nem biztonságos védekezési forma, mert ez benne van a pakliban. Viszont, ha tényleg "jól alkalmazzák" kicsi a teherbeesés esélye. Nagyszüleim egész életükben így védekeztek. Két gyerekük született, mindkettő tervezett volt, elsőre összejött.
2012. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Négy év alatt még nem lettem így terhes. De a párom mindig is időben kiszállt. Pedig én nem bántam volna, ha néha elszúrja. :)
2012. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen: pl én.
2012. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!