Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye, hogy terhes...

Mennyi az eselye, hogy terhes vagyok, ha a menzeszem utolso napjan voltam egyutt a parommal megszakitasos modszerrel? Holnapra varom, semmilyen tunetem nincs. Teszteltem 12 DPO-n reggeli vizeletbol es negativ lett.

Figyelt kérdés
5 napos a menzeszem, az egyuttlet utan 10-11 nappal volt peteeresem.
2012. febr. 19. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,ha az együtt lét után 10-11 nappal volt pé-d,akkor semmi! A sperma ugyanis max. 5 napig életképes!
2012. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyi. Nem vagy terhes. Legalábbis akkor, ha csak az az egy együttlét volt, ami a mensid utolsó napján történt. Egyrészt, ha csak 10-11 nappal utána volt ovud, addig nem maradnak életben a hímivarsejtek. Csak akkor lehetnél így terhes, ha akkor, vagy nem sokkal utána lett volna ovud, és akkor már a teszt is kimutatta volna.
2012. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2012. febr. 19. 12:47
 4/5 anonim válasza:

Valószínűleg nem vagy terhes. DE az egyik ismerősöm a mensi utolsó napján, a másik utána egy nappal lett terhes! Kizárásos alapon csak azon a napon eshettek teherbe.

Majd írdd ám meg mi van!

2012. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este megjött, mintha picivel enyhébb lenne, mint máskor; de élénkpiros vérzés, nem barnázás vagy halvány piros :) Gondolom ez már nem lehet beágyazódási vérzés.
2012. febr. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!