Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sógornőm 3 hete szült és ma...

Sógornőm 3 hete szült és ma megyünk meglátogatni! Mit vigyünk ajándékba a kislánynak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom milyen pelust használnak, de szeretnénk valami használható dolgokat vinni! Esetleg ruhát? Tanácstalan vagyok!
2009. júl. 17. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg minek örülne?Mi hiányzik?Vagy ha nem akar semmit add oda az ajándékra szánt összeget!A kisruha nem biztos,hogy az Ő ízlésének is megfelel!Gyümölcslevet mindenképpen vigyetek,azt tuti szívesen fogadják!A pelenka is nagyon hasznos lenne,meg kell tudni,hogy milyen méretet és márkát használnak!Jó felderítést:)
2009. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Libero 3-6 kg-ig biztosan jó, illetve emellé vihetsz törlőkendőt, babafürdetőt, testápolót, attól függ, mennyit szánsz rá.(Én legalábbis ezeknek örültem a legjobban:)
2009. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Mert baba cuccokban mindenki mást szeret. VAn aki liberos, van aki pamperses, van aki gabit használ, van aki jonhson'st, szóval én nem vinnék ilyesmit.

A ruha is necces lehet, mert sokan arra is raplisak.

Én legjobbnak tartom az olyan első játékot, amivel a kicsi foglalkozni fog . Kis vékony pántos csörgő, vagy textil mesekönyv, vagy hűtős rágóka. Ezek előbb utóbb kelleni fognak.

Vagy jó ötlet az előke, abból sosem elég:-)

Volt már, hogy első bébiételt vittem, 4 hós körtét, barackot...előbb utóbb az is elfogy majd:-)

2009. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kismamának is vigyetek ajándékot, jól fog esni neki. Minden segítség felajánlás is hasznos.
2009. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok.Az újdonsült apukából is ki lehetne szedni némi infót arról,hogy miből van hiány!Esetleg egy ajándék utalvány is jól jöhet,abból azt vesznek amit akarnak!
2009. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 17. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt kérdezd meg bátran, mit szeretnének.

De pl a Libero 3-6 kg-s szerintem jó, esetleg egy nagyobb méretű babaruha, ami majd később lesz csak jó (figyelj rá, hogy szezonnak megfelelő legyen), de minden pénzfüggő. Esetleg Avent cumisüvegkészlet (ez nekem nagyon jó volt), ha komolyabbat gondolt, esetleg etetőszék (tudom még nem kell, de szükségük lesz rá), babatornázó vagy játszószőnyeg, kiságyra szerelhető zenélős cucc, ilyesmi.

Apának egy üveg jó bor (vagy amit szeret), anyának csoki, virág, gyümölcs ilyesmi.

A szülőkre kevesen gondolnak, de nekem nagyon jól esett a barátnőm házi kötésű csokra, vagy a sógornőmtől a doboz bonbon.

2009. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En legjobban a nedves torlokendonek orultem,mert sajnos abbol sosem eleg.....:).
2009. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!