Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki, sikerül végre...

Úgy néz ki, sikerül végre meglátogatni tőlünk messze lakó barátnőmet és 8 hónapos kislányát. Milyen ajándékot érdemes vinni egy ennyi idős kislánynak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg az anyukat, hogy mire van szuksege, ilyenkor mindenki ruhacskat szokott vinni, es lehet, hogy nincs is arra szuksege. Az en baratnom is mondta, hogy nagyon halas volt mikor megkerdeztem mit vigyek, es nem vettem vmi folosleges dolgot.
2008. aug. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ruhája állítólag van bőven (folyamatosan elhalmozzák a nagyszülők:))...esetleg valami más?
2008. aug. 20. 06:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!vigyél pelustés valami kis játékot pl rágókát,az mindíg kell.
2008. aug. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, ez jó ötlet, kérdezd meg, milyen pelenkát használnak, mekkora méretet, az mindig jól jön. Meg valami játékot, az ekkora babák minden új játékkal megbűvölten játszanak.
2008. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még aminek szoktam örülni az 1-1 csomag pelus:)

De kérdezd meg őket,h mire lenne szükségük.Nálunk is folyamatosan változik a kívánság lista.Van,h hosszúujjú body,van,h sapi...

De egy aranyos színes játéknak biztos örülni fog a gyerkőc is.

2008. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én annak is örültem, ha valaki popsitörlőt hozott, az is mindig kell:) Én idáig mindenkinek azt ajánlottam, hogy fürdőskönyvet vigyen, azt imádják a gyerekek. Kérdezd meg, hogy van-e ilyen már nekik. Vagy vízbe való játékot, úszó állatokat.

2008. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hála Nektek, sok ötlettel gazdagodtam.

Kívánok Nektek minden jót!

2008. aug. 20. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!