Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan keresztnév, ami...

Létezik olyan keresztnév, ami mindenkinek tetszik?

Figyelt kérdés

Sok névválasztással kapcsolatos kérdést olvastam már, de eddig még nem volt olyan, amire mindenki rámondta volna az "áment". Szerintetek van olyan név ami mindenkinek, vagy legalábbis majdnem mindenkinek tetszik?

Szerintem pl. ilyen lehet az Anna. Van olyan aki szerint ez nem szép név?


2012. júl. 31. 23:45
 1/7 anonim válasza:
100%
Kizárt, hogy lenne olyan név, aki mindenkinek tetszik. Mint ahogy nincs olyan kaja vagy film sem, amit mindenki szeret. Az Anna szerintem is egy szép név, de a fiatalok körében nem túl népszerű, az idő kissé eljárt felette. Nekem pl. tetszik, de nem adnám a lányomnak.
2012. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A Ferike válasza:
67%

Nincs.

Van.

2012. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
ha megnézel bármilyen névgyakorisággal foglalkozó elemzést,látod a tetszési indexeket,évek óta a top az Anna,Hanna,fiúknál Bence,Máté,nyilván nem mindenki adja,de ezek a "legkevésbé utáltak". Nekem tetszik az Anna,de épp a gyakorisága miatt nem adnám.
2012. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Remélem, NINCS olyan keresztnév, ami mindenkinek tetszik.

Miért is kéne, hogy legyen? Az emberekben pont az a jó, hogy mindenki másféle, mindenkinek más tetszik. Ez a normális.

Nekem eszemben sem lenne olyan nevet választani, ami a szembe szomszéd unokájának a lakótársának a külföldi levelezőpartnerének is tetszik, és azt mondja rá: ámen. :D

2012. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan ami mindenkinek tetszik.Mert van ugyis valaki akinek nem tetszik,mert negatív ember jut róla eszébe,vagy nem tetszik a hangzása stb.

Nekem nem tetszik az Anna.:) Én öregeket ismerek Annát.Lehet ezért nem tetszik.Én is névválasztás előtt állok,és ahogy néztem,tényleg felkapott lett mostanában az Anna is.

De az a lényeg hogy Nektek tetszik!

2012. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem az én kislányom Anna :-) Mondjuk még a következő lehet, de a mi vezetéknevünkhöz nem passzol.

Csak azt vettem észre, hogy olyan vehemenciával szólnak le bizonyos neveket, még akkor is ha nem annyira extra nevek, és elgondolkoztam rajta, hogy van-e olyan név amire nem mondja azt senki, hogy na ez csúnya :-) Még ha nem is tetszik mindenkinek maradéktalanul.

2012. aug. 1. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de ez így van jól, nem kell, hogy mindenkinek ugyanaz tetsszen. Szerintem szép név az Anna, de anyukám pl. utálja, olyannyira, hogy ez volt a 2. keresztneve és el is töröltette. És pl. a Máté akármennyire is népszerű, számomra csúnya név.
2012. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!