Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg vagy elégedve Pierre...

Meg vagy elégedve Pierre Cardin PS 682,692, vagy Baby Point V3 babakocsiddal? A tolókar elég magas egy 185 cm-es embernek?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le róla, köszönöm! ...elég sürgős lenne már, de még mindig nem tudtam dönteni:)

#Pierre cardin PS 682
2012. aug. 1. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,én nagyon meg vagyok vele elégedve,könnyű tolni,aranyos kis kocsi,nem bántam meg,hogy ezt vettem.180 centi vagyok,és magas a tolókar.
2012. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk pc van. A bolygókerekét nem szeretem, mert össze-vissza forog. Mindig befordul keresztbe, így fixálva használom. A tolókar állítható, igaz én nem vagyok magas.

A mózese elég kicsi, számít, hogy mikor születik a baba. Az én kisfiam nem nagy, 4 hónapos, de már nem sokáig fog kényelmesen beleférni. Overallban szerintem már szűkös lenne a hely.

Az első kis kerekeket át kell emelni a nagyobb járda repedéseken.

Pozitívum, hogy nem nehéz, néhány lépcsőn simán felviszem, pedig nem vagyok erős. Nekem tetszik alakra, olyan kis csinos kocsi. A kisfiam jókat alszik a mózesben, a sportrészt még nem használtuk. Nem koszolódik, igaz meg van becsülve.

2012. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!