Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reggelire elég kb.2 dl tápszer?

Reggelire elég kb.2 dl tápszer?

Figyelt kérdés

Mikor megiszik egy cumisüveg tápszert utána már nem igazán akar semmit sem enni. A tápszert kb. 1 hete adjuk neki reggel és este, amíg nem ivott tápszert rendesen reggelizett, de most neki akar. Elég lenne neki ennyi?


11 hónapos kislány elég vékonyka mert csak 8 kg


2012. aug. 2. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a lányomnál nem is szenvedtem 1 éves koráig a reggeleivel.Elég volt neki a tápszer.Ő 8kor kelt, akkor kapta a tápszert, fél10-10 fele pedig már kapta a gyümit, addig eljátszott.

Ne aggódj, ha éhes enni fog, azért megkínálhatod reggel valamivel, de szerintem nem probléma ha nem eszik..

2012. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam kb.3 éves koráig csak azt reggelizte(tejérzékeny volt),és kb. 11 felé evett csak szilárdat.Ne aggódj,minden benne van,amire neki szüksége van.
2012. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a környezetemben nincs senki aki tápszert adott volna a babájának én is csak most kezdtem el anyósom kívánságára de örülök, hogy erőltette, mert sokkal jobbakat alszik délelőtt és este is.

Ha elég neki akkor nem is próbálom tömni mással, folyamatosan kínálgatom ha éhes akkor csak elfogadja.

2012. aug. 2. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!