Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így nagyszülőkhöz?

Ti elmennétek így nagyszülőkhöz?

Figyelt kérdés

Én nagyszüleimről van szó.Sajnos nem sokszor járunk hozzájuk,messze is laknak, inkább akkor megyünk mikor szüleim,nagybátyáim.Kisfiamat még csak 2-3x látták,tudom,ez nem jó,hiszen a dédunokájuk, de sajnos ez van.A gyerekeik is nehezen jönnek ki velük, így mi(unokák) még ritkábban járunk.

A lényeg, hogy jön nálunk a 2. baba és férjemmel beszéltük, hogy el kéne menni,de nagybátyám,aki napi kapcsolatban van velük mesélte,hogy összeszedtek egy kóbor macskát és egész nap azt kényeztetik...:/

Már találtunk süteményen M&M-s dísz helyt gyógyszert,így képzelem mennyire figyelnek oda a tisztaságra...Ja és hogy állatorvos látta-e a macskát??jót nevetett ezen a kérdésen nagybátyám...Lehet az marad felhívom mamámat,beszélek vele kicsit, a papám úgyse nagyon bír minket,mert én és tesóim nem az édes unokái vagyunk.

Ha megyünk hozzájuk MUSZÁJ enni,inni az ott készült dolgokból!!

Ugye nem túl nagy bunkóság,ha kihagyjuk a látogatást,vagy max tényleg 20 percre megyünk??21 hónapos a fiam én meg 20 hetes vagyok.


2012. aug. 3. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy NEM mennék el mi lesz ha a macskától valami bacit kap a kisfiad vagy pedig te kapsz el valamit akkor nemcsak a te de a baba egészsége is veszélybe lenne!
2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mennék el. Vagy ha igen, nem ennék vagy innék semmit,és nem maradnék sokáig. Felnőtt ember vagy,senkinek sem kell magyarázkodnod,hogy eszel-e vagy iszol-e valamit, mi az,hogy muszáj? Semmit sem muszáj. Pláne ha kisbabát vársz,nem éri meg a stresszt. Ne menjetek el szerintem semmiképpen,nem éri meg.
2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod az a gond, ha csak 20 percre is mentek, elétek teszik az enni, innivalót és a 21 hónapos fiadnak nem tudod megtiltani, hogy egyen. Mit mondasz neki? Ne egyél sütit, mert a dédi lehet, hogy porcukor helyett őrölt vérnyomás csökkentőt tett bele. (húúúú, de gáz)

Hivatkoznék arra pl. hogy terhesen hosszú az út, fáradékony vagy stb.

Nem mennék.

2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én NEM mennék.2gyerkes+32hkm
2012. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...igen,nekem is ezek az aggodalmaim, csak néha sajnálom őket, mert gondolom hogy nagyon jó lenne nekik,ha sűrűbben látnák a dédunokájukat...

De már múltkor is úgy kellett magam kimagyarázni,hogy miért hoztam kisfiamnak ebédet,mikor ők főztek:S

Akkor még nem voltam terhes...

2012. aug. 3. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez, de gáz. Én soha nem mennék hozzájuk.
2012. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha őket hoznák fel. Gondolom azért mosdanak, tiszta az eljárós ruhájuk, nálatok finoman el lehet küldeni őket kezet mosni...

És akkor kevesebb esély van begyűjteni egy fertőzést, a gyereknek se jut gyógyszer, és a dédik is boldogak lehetnek.

2012. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,valószínű ez lesz,mármint, hogy elhozzuk mamámat.Mert papám tuti nem jön...neki rögeszméje, hogy vigyázni kell a házra,meg amúgy sem eszik semmit soha máshol, csak az otthon főzöttet otthon.

Hát igen,elég fura nagyszüleim vannak,mondjuk ez csak a jéghegy csúcsa,de ez most lényegtelen:)

2012. aug. 3. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!