Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1995ös években valóban 9 év...

1995ös években valóban 9 év járt a harmadik gyerek után?

Figyelt kérdés

Munkatársnőm mondta, hogy egy ismerőse aki Magyarországon szülte a harmadik gyermekét 9 évig volt szabin. Én ezt nem tudom elhinni, hacsak nem összesen gondolta az illető (3 gyerek x 3 év)... de utána kiderült, hogy az első 2 gyereket nem Magyarországon szülte.

Szóval kolléganőm váltig állítja a 9 évet, de én nem hiszem el. Ez képtelenség lenne...

Kész vita támadt belőle, úgyhogy előre is köszi az infókat!

Üdv :)


2012. aug. 3. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek után otthon lehet maradni főállású anyaként, azt hiszem addig, míg a legkisebb iskolába nem megy, pontosabban míg be nem tölti a 8-at. Plusz a szabik, mik felgyűltek... Hát összejöhetett így a 9 év szerintem.
2012. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. Hacsak nem gyermeknevelési támogatást kapott, ami a legkisebb 8 éves koráig jár. Akkor el tudom képzelni, de ez a lehetőség most is adott.
2012. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat!
2012. aug. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!