Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abonyi Állatkert? Megéri...

Abonyi Állatkert? Megéri elmenni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én többször voltam ott. /egy kezemen nem tudom megszámolni, hogy mennyiszer/ Nekem tetszett.
2012. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó:)1,5 éves gyermekeimet szeretném elvinni,csak szerettem volna tudni hogy megéri-e de ezek szerint igen!!!:)))
2012. aug. 4. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Én abonyi vagyok és rokonom akié a park és nagyon jó hely, főleg akkor amikor programok vannak.
2012. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig is oda akartam menni mert nem nagy távolság meg a honlapjukon is láttam hogy frankó kis hely lehet,de most már nem csak akarok hanem tutira elmegyünk!!!!!!!!!Nincs mese:)))
2012. aug. 5. 16:03
 5/6 Gerád válasza:
Meg néha van olyan, hogy tigris vagy oroszlánkölyköket lehet simogatni, felejthetetlen és eszméletlen jó élmény az "egész hely", vannak padok, büfé, szóval még a gyerekekkel is kint lehet tölteni egész napokat! :)
2012. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nagyon jó hely!! érdemes elmenni:) én voltam ott pár éve, és a karomba is vehettem a pár hónapos oroszlánt:))
2012. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!