Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyenek a Baby Design babakoc...

Milyenek a Baby Design babakocsik? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a Baby Design Rider van,nagyon szeretjük.Már a második babámnál használom szuper kocsika.

Amikor az első született vettem egy nagy Roan kocsit azt használjuk itthon sétálni(ezt is imádjuk)és ezt az esernyőre csukódót pedig utazáshoz.Mi nagyon sokat megyünk,ezért fontos volt,hogy kényelmes legyen.Majdnem vízszintesre fektethető,tágas kényelmes a belseje,van normális oldala körbe,fejtámasza két oldalt,(ami sok kocsinak nincs)nagy kupolája van,könnyű alu vázas,esernyőre csukódik,a tolókar forgatható.Nagyon meg vagyunk vele elégedve.

Ha össze hasonlítod pl egy abc design nagy kocsival(barátnőmnek az van),a belseje ahol a baba van ugyan akkora,de annak hatalmas dög nehéz a váza,széles nem lehet vele mindenhol kényelmesen közlekedni.Jól nézd meg a kocsit mielőtt megveszed,mert nehéz jót praktikusat és szépet találni.Nekem 5 db vadi új volt,ezt a kettőt szeretem amit írtam,3-on túladtam mert vacakok voltak.Figyelj arra,hogy legyen normális oldala körbe,és megfelelően magas is legyen,mert soknak nincsen és alacsony nagyon,pl a legtöbb travel sistemnek,oldalra kidőlt belőle a lányom amikor ég nem ült stabilan hiába volt bekötve.

Jó vásárlást,remélem sikerül a legmegfelelőbbet kiválasztani.

2009. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Bergonunk van ,de gyerekkel együtt már nehéz,és mivel már 9,5 hónapos a fiam ,elég egy sport kocsi. Ezt árban megfizethetőnek tartom,de mivel csak rendelni tudom,mert errefelé nincs,kép alapján nem tudok dönteni. Így már befürödtem egy Pikolóval. Igaz azt használtan vettük.

Köszi a választ! :)

2009. júl. 19. 13:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt néztem ki: [link]
2009. júl. 19. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Erről a típusáról nem tudok mondani semmit,mert nekem nem ez van.A rider így néz ki teszek képet,de sajnos majdnem 2x annyi az ára is mint ennek.


[link]


[link]

2009. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen,nekem az már sok. :(

De köszönöm a válaszod! :)

2009. júl. 20. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!