Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cybex babakocsik - tapasztalat...

Cybex babakocsik - tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Nekem most jelenleg egy nagy kerekes kocsim van, de sajnos nem állítható normálisan ülő pozícióba, emiatt kell cserélni. Cybex kereke mennyire "rezeg"? Ettől tartok, összehasonlítván a nagykerekessel (bár ezt nem kéne hasonlítani, hiszen egy műanyag kerekes soha nem fog olyan könnyen siklani, mint egy felfújható gumikerekes...). Mennyire állítható ülő pozícióba? MÉg nem jutottam el megnézni, az még jó kis idő lesz, egyenlőre kinéztem neten keresztül, de addigis érdekelne mások tapasztalata.
2010. jan. 4. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ez a típus van, csak más színben:

[link]

Én azért vettem, mert könnyű kocsira volt szükségem. Ez mindössze 4 kg. Nekem is nagy kerekes kocsim volt, de most, hogy már nagyobb a fiam, evvel sokkal könnyebb. 14 hónapos kora (nyár) óta használom. A kocsi biztonságos, nem tud menet közben összecsukódni, fél pillanat kinyitni, kis helyen is elfér. Van bevásárlórekesze (az ilyen kocsiknak általában nincs) és rá tudok aggatni még 1 nagy szatyrot is:). Nagyon könnyű kormányozni, de ebben a havas időben nem tudtam használni, elő kellett vennem a régi kocsit pár napra. 2 pozícióba állítható csatok segítségével. 8 pici műanyag kereke van, vagyis ha nem sima úton tolod, eléggé rezeg. A másik, hogy nagyon vékony anyagból van, viszont hideg időben nem tudsz a gyerek alá plédet rakni, mert akkor egy kínszenvedés (vagy nem is lehetséges) becsatolni az egyébként is overállba öltöztetett kicsit. De mivel az én fiam már járkál, ez nem nagy baj. Én meg vagyok vele elégedve, nem bántam meg, hogy megvettem. Egyébként a Brendon outletjében vettem féláron.

2010. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!