Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tortát sütöttél babád...

Milyen tortát sütöttél babád első szülinapjára?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Rendeltem egy rózsasín tejszínhabos fekete erdő tortát (zsúrtortát).
2012. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ananászos túrótortát sütöttem. Nagggyon fincsi volt :-)))
2012. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Emeleteset sütöttem, mivel apukájával egy napon van a szülinapjuk. Alsó apáé volt, diós, a felső a kicsié, tejszínes-barackos. Fondant-al borítottam be, és oldalt apa neve és kora volt, fent a babáé, és egy egyes.
2012. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
süni formájú csokitortát, vettem a "tüskéire" marcipángyümölcsöket és csináltam rá csokifaleveleket.
2012. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
bibibi, auchanból hoztunk egy nagyon fini feketeerdő tortát 1200 ft-ért!! ...2 emeletes meg fondanos torta...ja.... :)
2012. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

5. ös, mi gond van azzal, hogy szeretek sütni? Vagy csak simán trollkodni szeretnél? Tőlem, ha téged boldoggá tesz, csak tessék :)

3. as voltam.

2012. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
dehogy is akarok trollkodni!! Csak egyszer sütöttem tortát, az is elcsúszott rétegű "csokitorta" lett! Inkább önírónia volt, te ügyes vagy! :)
2012. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Túró tortát fogok sütni. :-)
2012. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

5-7. ha már megpróbáltál sütni, akkor te is ügyes kategóriába tartozol, bocs, hogy trollkodásnak vettem...

van, aki meg sem próbálja, szóval kezdetnek még egy elcsúszott torta is torta!!!

Az én elsőm se ment kiállításra, de aztán valahogy mindig nekiálltam megint, ez az emeletes nekem is kihívás volt, de hajtott a kíváncsiság, mire vagyok képes. A férjem persze végig ott volt mellettem, mikor ki akartam borulni (pl: a két torta egymásra helyezésénél) de megérte. Én is csináltam volna kisebbet, de jött az egészt család, majd 20 ember, muszáj volt többet sütnöm, nálunk sértődés van abból, ha kevés a kaja, süti :/

2012. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk egy évesen még allergia miatt "no tejtermék" volt, így piskótatésztát csináltam, belülre szétpasszírozott érettebb banán került, a bevonó tápszerből, díszítés banánkarikákkal.

Nekünk a bevonat nem annyira ízlett, de hát az ünnepelt a lényeg... :o)


[link]

[link]

2012. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!