Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik saját maguk...

Anyukák akik saját maguk csinálták meg a tortát babájuk első szülinapjára milyen ízűt csináltak?

Figyelt kérdés

Lányom novemberben lesz 1 éves és én szeretném csinálni a tortáját. Tojássárgáját lelkeztem kóstoltatni, hogy legalább tésztát tudjak sütni neki. Na de mi legyen a töltelék? Tejtermékeket nem evett még. Illetve joghurtot igen de attól nagyon bukott.

Ti milyen tortát csináltatok, hogy akár az egész család tudjon belőle enni? Vagy csak neki csináltatok egy kicsit és külön volt a családnak torta? Mert amiket néztem neten recepteket azt azért nem adnám felnőtt embereknek.


2011. okt. 27. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt van egy tej és tojásmentes első szülinapi torta, én ezt csináltam meg Neki, a második, vaníliakrémes változatot, mert kétféle van. :) Isteni finom lett (sokan elkérték a receptet), Ő pedig imádta "szétmaszatolni". :) Sok sikert, és jó egészséget !


[link]

2011. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én rendeltem még mellé "felnőtteknek való", rendes tortát is.
2011. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gesztenyekrémmel töltöttem, bár már nem emlékszem rá, pontosan hogyan készült a krém. Asszem csak kikavartam margarinnal a natúr gesztenyepürét.
2011. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én babakekszet törtem össze, vajjal állítottam össze, azt tettem egy tortaforma aljára, rá pedig bio gesztenyepürét (3 csomag) almavelővel, és hagytam egy éjszakát dermedni. A felnőtteknek is ízlett. 1 évesen már a tojás fehérjét is adhatod nyugodtan kis adagban, tehát nincs vele gondotok, akkor a piskótát is süthetsz neki :)
2011. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az lemaradt, hogy mivel a kislányom allergiás az almára, az almalevet 100%-os körtelével helyettesítettem.
2011. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én banánosat készítettem
2011. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krisztivan ***** válasza:
A fiam addigra már mindent evett és mivel nem Ő ette meg az egészet én inkább felnőtteknek valót készítettem.Egy pici szeletet kapott belőle,elég is volt neki.
2011. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek erről én így gondoltam, mivel már tojás sárgáját kóstoltatom remélem nem is lesz probléma sütök neki piskótát és vanília krémet csinálnék rizs tejből8rizst már eszik gondolom akkor a ettől a tejtől sem lesz baja) és tejmentes vajjal keverném össze és azzal tölteném a tortáját és fondanttal vonnám be a tortáját. Szerintetek jó lesz így? Gesztenyét pár felnőtt nem szereti. :(
2011. okt. 27. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:

En ezt csinaltam neki.

[link]

2011. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!