Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretitek, ha az orvos vagy...

Szeretitek, ha az orvos vagy ápolónő (nem a védőnő vagy a gyerekorvos) ad pl. matricát a gyereketeknek és a szülővel is beszél pár kedves, személyes szót?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van olyan, aki nem szereti? Tényleg felháborítóak a kedves és figyelmes egészségügyi dolgozók, skandallum...
2012. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kifejted a kérdésed?

Baj, hogy egy doki kedves volt vagy mi?


Igen, örülök, ha egy matricát kap a gyerek, ami elvonja a figyelmét legalább az orvosi vizsgálat egy részéről, és igen, jó ha egy doki kedvesen beszél velem és nem küld el melegebb éghajlatra, csak mert képes voltam rendelésre jönni betegen vagy beteg gyerekkel.

2012. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A "másik" oldalon állok, tehát én vagyok az eü. dolgozó. Mindig beszélgetek a gyerekkel és a szülővel is, néha talán túl sokat is - csak mindig attól félek, nehogy tolakodásnak vegyék.
2012. aug. 8. 14:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Aha, akkor félelemből kezelnek le minket egyes eü. dolgozók? Mert nem mernek kedvesek lenni, mint te?


Hát tudod én meg baromira boldog lennék, ha több kedvességet kapnék a dokik többségétől. Néha egy-egy kedves szó sokat tud jelenteni, főleg ha a gyereket kezelik.

2012. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen szeretem, mert így tényleg nem csak azt éreztetik, hogy betegek vagyunk, hanem emberek is.

Ha nem sír a Baba és láthatóan az Anyuka se bánja, szerintem nyugodtan, beszélgethetsz velük, biztos jól esik nekik!

Amikor utoljára az ügyeletre mentem a Nagylányommal, mert egész nap lázas volt, nem evett és ivott semmit, ezért este bevittem, mert nem szerettem volna ha esetleg kiszáradással kórházba kerülnénk! Az ügyeletes doktornő kedves volt ugyan, de egy kicsit nyers, és amikor megkaptuk a papírokat a vényeket, a Kislányom halkan kérdezte, hogy most matricát nem kaphatok, hát úgy néztek ránk, mintha valami rosszat tettünk volna, gyorsan ki is jöttünk!

A mi Doktornénik ha csak receptért mentünk akkor is adott a Nagylányomnak és a Kisfiamnak is.

Sőt engem is megkérdez, hogy nincs-e valami bajom amibe tud segíteni esetleg, szóval ő egy Tündér orvos!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sokan félnek attól, hogy kedvesek legyenek. Akkor folytatom így tovább.
2012. aug. 8. 15:03
 7/17 A kérdező kommentje:
Nálunk a gyerekek már rutinból jönnek a matricás fiókhoz. Sőt, ha épp nem vár senki a váróban, képes vagyok leülni játszani velük, vagy a nyaralásról cseverészni a szülőkkel.
2012. aug. 8. 15:04
 8/17 anonim ***** válasza:
Te csinálod jól, nehogy változtass:-DDD
2012. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Inkább attól félek, hogy (főleg az új) betegek az hiszik, ez egy megjátszott dolog nálam. Pedig nem, alapból egy mosolygós valaki vagyok. Illetve hogy ezért majd nem vesznek komolyan (26 éves vagyok, de 10 évet letagadhatnék).
2012. aug. 8. 15:07
 10/17 anonim ***** válasza:

hol dolgozol ?

mert akkor ezentúl oda járunk :-)


de jó is lenne ha nem savanyú képpel dolgoznának .....

2012. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!