Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szilágyi vezetéknévhez babanevek?

Szilágyi vezetéknévhez babanevek?

Figyelt kérdés
fiú és lány is :)
2012. aug. 8. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szilágyi Erzsébet :)

Áron, Bálint, Bence

Auróra, Anna, Nóra

2012. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Bármi, nem egy különleges nehezen kimondható vezetéknév.
2012. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szilágyi erzsébet levelét megírta szerelmes könnyével azt is telesírta :D
2012. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, ha a vezetéknév 1-2 hangsúlyosabb betűje visszaköszön a keresztnévben.

Pl:

Szilágyi Bálint

Szilágyi Gábor


Szilágyi Liliána

Szilágyi Villő

2012. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kamasz válasza:
100%
A Szilágyi nagyon szép vezetéknév, sok keresztnév nyugodtan megy hozzá. Körül kell nézni a le- és felmenők nevei között is, tetszett-e valamelyik, ahhoz hasonló hangzásút is lehet. Ha van idő rá kell szánni, hogy saját magunk kizárásos alapon ráérezzünk, melyik az, amit szívesen forgatunk a nyelvünkkel, és kellemes kimondani, és úgy érezzük hozzánk illeni is fog, és elégedettek vagyunk. Ha van valahol nagy névgyűjtemény, fésüljük át és "dobjuk ki", ami biztos nem kell gyorsan, és ami marad, csemegézzünk közte.
2012. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Fiú névnek én a Teodort javaslom, egyik barátomat is Teodornak hívják, Teonak becézzük, és szerintem ez aranyos név, nem gyakori és nem is túl extrém. Ha különleges nevet szeretnétek, még a Noel passzol, meg az Alexander is, ha kevésbé különleges nevet szeretnétek, nekem az Ábel, Bálint, Dorián, és a Nándor is tetszik.

Lánynevek közül a Gerda, Hanna, Anasztázia és a Panna nagyon tetszik, meg a Szonja is, mostanában pedig olvastam egy könyvet, abban a főszereplőt Adriának hívták, szerintem ez is szép név. Igazából ehhez a vezetéknévhez bármi passzol, akármit választotok, tuti jól fog a vezetéknévvel mutatni, könnyen ejthető, szóval félrenyúlni nem fogtok :)

2012. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szilágyi Anna

Szilágyi Ferenc

2012. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel a vezetéknév vegyes ill inkább magas hangrendű és három szótagú, ezért két szótagű, mélyebb hangrendű és mássalhangzóval kezdődő nevet választanék.

pl. Szilágyi Tamás, Szilágyi Panna

2012. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy jó barátom Szilágyi Tamás, szerintem az klassz név:)
2012. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én valami magyaros hangzású ( nem feltétlenül magyar eredetű) nevet adnék ehhez a vezetéknévhez..

Gergely, Levente, Gábor, András, Tamás.

Anna, Kinga, Dalma, Réka, Emese.

2012. aug. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!