Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jácint férfi keresztnévként...

Jácint férfi keresztnévként tetszik nektek? Ismertek Jácint nevet viselő fiúkat, férfiakat? Szeretik a nevüket?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc virágom, és szerintem keresztnévként is szép. Második keresztnévként kapná majd a kisfiunk, az első keresztneve apja után Gábor lesz.

2012. aug. 9. 11:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem tetszik. Meg mivel virágnév nekem abszolút nem férfias. Egyet sem ismerek személyesen amúgy.
2012. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem tetszik, és nem ismerek ilyen nevű férfiút.
2012. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is az a bajom, hogy nem férfias. Nem ismerek ilyen nevű embert.
2012. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
37%
Képtelen vagyok felfogni, hogy egyes szülők képesek lennének tönkretenni a születendő gyerekük életét egy ilyen hóbort miatt... mérhetetlen önzőségre vall.
2012. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Én azt hittem hogy ez női név:)) Nem jön be
2012. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Nekem két Jácint nevű ismerősöm is van.

Egyik egy nagyon jóképű, magas, izmos, humoros, lányok kedvence pasi.

A másik is hasonló, olyan mintha most szált volna le a fehér lóról. Engem mind a két pasi elbűvöl.

Nekem a JÁcint névről elsőre egy jóvágású pasi ugrik be :):) Nincs ezzel a névvel semmi gond :)

2012. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 4.! Miért tenné tönkre a szülő a gyerek életét? Ugyanolyan teljes életet él, mint egy László, vagy egy Béla.

Ennyi erőből az én anyám is egy önző, mivel olyan nevet adott nekem ami nem minden bokorban terem. És?

Ha a kérdező így szeretné hívni a kisfiát, szíve joga.

Szerintem ha a név különleges, a viselője is az lesz :)

2012. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szép név, nekem tetszik és nem tartom férfiatlannak. Juhász Jácint jut róla eszembe.
2012. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
És Juhász Jácintot is mindenki nőnek gondolta a neve alapján. A sorkatonaságot is így úszta meg.
2012. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell lepontozni azt, akinek nem tetszik ez a név, és leírta róla a véleményét? A kérdés az volt, hogy tetszik-e...
2012. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!