Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok! Mi az az 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Mi az az 1 dolog, (tulajdonság, beszólás, akármi) amivel tuti leírja magát nálad egy hapsi?

Figyelt kérdés
Mondjuk tetszik és ismerkedtek.Arra vagyok kíváncsi,mi az,amitől azt mondod,vagy érzed,hogy:na,ebből tuti nem lesz semmi,így már nem is kell!

2012. júl. 18. 13:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

-buta, primitív

-nem szereti az állatokat

-szélsőséges nézeteket vall

2012. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem egy dolog van sok... de az olyannal akinél a pont helyett is bzmeg van azzal már szóba se állok
2012. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Tiferet válasza:

- Primitív,

- Hímsoviniszta

- Igénytelen

2012. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

-a családomat/barátaimat/más számomra fontos dolgot kritizálja

-a helyesírás,ha pl levelezünk(a nagyon durvákra gondolok itt,nem az apró pont-vessző-elgépelés esetekre,hanem ami már érthetetlen szöveg)

-ha másik csajokról áradozik,vagy valami szexszel kapcsolatos témát vet fel egyből az első ismerkedés alatt(pl egyből azt kérdezi,hogy szűz vagyok-e,stb)

-ha igényesebb témákhoz túl buta vagy nem érdekli egyáltalán még csak vélemény szintjén is,hogy tetszik vagy nem tetszik(művészet,könyvek,hírek(nem sztárhírek),egyéb hasonló témák),és csak bájcsevegni tud.

-és ha még az előzőek bocsánatosak is,azzal nálam mindenképp elássa magát,ha nem tud semmit mondani,és benyögi,hogy "mondj valamit". Nem vagyok egy szűkszavú,és ezzel az egy mondattal teljesen leírja magát a szememben. Ez nekem kifejezi az "unalmas vagy",a "le akarok lépni",és a "nincs semmi önállóság bennem" gondolatokat. És gyűlölöm is,hogy erőltetetten rögtönöznöm kell egy témát,mert hülyén érzem magam így. Gondolj bele,első pár alkalom. Mi lesz később? Mint valami interjú.

2012. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt hiszi magáról, hogy ő a mi lndenség ura, amikor ugyan olyan mint a többi ember.
2012. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A 4-es hozzászóló részletesen kifejtette, ezekkel maximálisan egyet tudok érteni. Én még attól tudok menekülni, ha azt hiszi, hogy van humora, de nincs, és erőlteti a poénokat, főleg, ha azok szexista poénok! Azonnal felállok, és ott hagyom. De összeségében mindent nézek, az egész személyiségét, a világról hogyan gondolkodik, egyezik-e az értékrendünk, egy értelmi szinten vagyunk-e, aztán a testbeszéd, megjelenés, ápolt legyen, de ne ficsúr, hanem férfias, és fel tudjak oldódni a társaságában, mert én csendes vagyok, szóval tartson, ha ezek passzolnak, lehet egy kicsit rámenős is, de ha valahol hiba csúszott a rendszerbe, akkor elfutok, ha rámenős.
2012. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszi nektek,még írjatok kérlek!
2012. júl. 18. 14:18
 8/23 anonim ***** válasza:
-ha nincs önbizalma, elvált,van gyereke,nagyképű,sóher, és nem figyel oda rám
2012. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom az olyan srácokat,akik nem hisznek elég
2012. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom az olyan srácokat,akik nem hisznek eléggé magukban,és kitalálnak dolgokat hogy érdekesebbnek és menőbbnek tűnjenek.Már előfordult-pont evvel írta le magát,mert rájöttem hogy végig hazudozott.Közben meg egyáltalán nem volt unalmas.Amúgy a nagyképűség mindenképp a toplista tetején van ha erről van szó.Meg a hazudozás.és ha nem tiszták a szándékai. 17/L
2012. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!