Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emelt családi pótlékos MÁK-kár...

Emelt családi pótlékos MÁK-kártya milyen kedvezményekre jogosít?

Figyelt kérdés
Utazási, étkezési, tankönyv kedvezményeket tudom. Ezeken kívül érdekelne, hogy mire "használható", tehát pl. ingyenes vagy kedvezményes belépők, stb. (Gyermek ill. kísérő esetében hogyan érvényesíthető?)
2012. aug. 9. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy csak ezekre, amiket írtál. Még soha nem használtuk. Ezek után kíváncsi lettem én is.
2012. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmmm, én csak az utazást tudtam, de most rákerestem a google-ben és ezeket találtam:

[link]

Szépművészeti Múzeumban is elfogadják: [link]

De akkor érdemes több helyen is megkérdezni, hátha...

2012. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Ezt a fórumot találtam meg én is pont. :)

A közgyógyot is most tudtam meg pontosan, hogy éves keretünk van (ezt a gyerekorvos említette, de pontos infókat nem tudtam).

Az Állatkerttel, Természettudományi Múzeummal meg fogunk próbálkozni. :)

2012. aug. 9. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden múzeumban, kiállításon érdemes megkérdezni. Maximum nem adnak. De legtöbbször segítőkészek az eladók és adnak kedvezményes jegyet.
2012. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!