Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik ernyőkocsi csukható...

Melyik ernyőkocsi csukható össze a legkissebbre?

Figyelt kérdés
Tudtommal a Quinny Zapp, de annak sajnos nem dönthető az ülése. Amúgy ezt venném. Ti melyiket javasoljátok? Lszi csak az összecsukás mérete alapján rangsoroljatok, ne ár/érték alapján. Köszi!
2009. júl. 20. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hűű, jó kérdés!

Az Espiro Magic 3-4 40*40*80-as, azt tudom.

Én is nézegettem a méreteket, kicsi a csomagterünk.

2009. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CAM több féle is van, Flip vagy Pretty Evolution, ezek könnyűek is, vagy Peg Perego Pliko P3 is elég kicsi és könnyű, mindkettő dönthető 170 fok körülre, a CAM P E iránya is cserélhető, mikor merre néz a gyerek. Méretre nekünk a CAM-et ajánlották több boltban is, azt is vettük végül. A sima ülős kocsik még ennél is kisebbre csukhatók, az igaz, nekünk is a fektethetőség is szempont volt.
2009. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!