Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a tarifaja dr. Hartmann...

Mennyi a tarifaja dr. Hartmann Tamasnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 16:25
 1/5 betta55 ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy terhesgondozás 10.000,szülés 100.000 Ft.
2012. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam terhesgondozason kozben ma,8ezer volt.
2012. aug. 10. 21:31
 3/5 anonim válasza:
Engem ma vizsgált, egy forintot annyit nem adnék neki, egy tapló köcsög paraszt.
2012. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem ez volt a kérdés!!!

Másrészt pedig ha nem bírod a stílusát, akkor egy másik orvost válassz, mert szakmailag igenis az egyik legjobb!!!!

Igen, 8000 Ft a gondozás...

2012. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 ezer volt a terhesgondozás. Nálam a szülés sajnos megindult a 30. majd a 31. héten, de nem jött be a kórházba a két hét alatt hozzám. Pedig sírva hívtam nem egyszer. Ez van, egy tapló. Végül egy hét múlva kerestem másik orvost és még neki állt feljebb, amikor megköszöntem az addigi tevékenységét. Babám végül 37-hétre született rendben.
2013. ápr. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!