Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másoknak is feltűnt, hogy ha...

Brain Storming kérdése:

Másoknak is feltűnt, hogy ha egy fiatalabb anyuka egyedül neveli a egyke fiát, akkor sokkal gyakrabban készül róluk olyan fénykép, ami inkább egy szerelmespár kapcsolatára hasonlít, mintsem egy szülő-gyereke kapcsolatra?

Figyelt kérdés
A közösségi oldalakon tömegével lehet látni ilyeneket - ha azonban 2 fia van egy ilyen anyukának, akkor szinte sosem, és akkor sem, ha lánya van, vagy több gyereke (pl. fia és lánya). Továbbá sosem lehet látni olyan képeket, ahol az apák pózolnának hasonlóképpen a lányaikkal.
2012. aug. 12. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaja, én is filóztam már rajta.
2012. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked ez mér fáj?!
2012. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj... miért hiszed, h ez nekem fájna?
2012. aug. 12. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
mé foglalkozol ilyesmivel?
2012. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert a fenti megfigyelés a következőket is igazolja:


A SZERELEM és a FÉLTÉKENYSÉG valódi lényege - röviden

[link]

2012. aug. 12. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán inkább anyuka-függő ez a dolog.

Két anyukát ismerek, akinek fia van, de apa lelépett. Az egyik kisfiú borzasztó anyámasszony katonája, nagyon kis nyámnyila, az anyukája annyira túlfélti, hogy már rossz rájuk nézni. A másik kisfiú teljesen vagány és az anyukája is az, nincs túlféltés, nincs nyámnyilaság, hanem életöröm és vidámság.

2012. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
?? hát tudod, akinek mondjuk egy gyereke van, és véletlenül fiú, az is érezhet ilyet, attól függetlenül, hogy apuka ott él-e vagy sem. Nekem a 2. fiammal van hasonló érzésem, hogy kimondottan tetszik a gyerek, csodálatosnak találom a szépségét, az elsőt meg úgy néztem mindig, mint baba meg gyerek, eszembe sem jutott volna, hogy milyen szép pasi lesz belőle.
2012. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Valahogy én soha nem néztem ilyen szemmel egy képet amin anya és fia van.Most elgondolkodtam talán akkor a mi képeink is félre értelmezhetöek?Egyedül nevelem én is a fiamat de nem érzem azt,hogy bármelyik közös képünk esetleg másról szólna.De biztosan vannak ilyen képek is csak én még nem találkoztam velük.

2012. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az ilyen fiúkból lesznek azok az életképtelen pasik, akik képtelenek egészséges párkapcsolatra és csak naiv vagy fiatal esetleg bántalmazó családban nevelkedett lányokkal tudnak csak összejönni, akiket lelkileg tönkretesznek
2012. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
idősebb nőknél is szokott ez lenni, ez valami személyiségzavarból eredhet, ahol a nő képtelen normális férfival előjönni, és a lelki férfi igényét a fián éli ki, később az ilyen férfiak nagyon nyomik tudnak lenni, kivéve ha kitörnek kamaszkorban, de addigra általában rendesen leépítik az ilyen anyák a gyerek személyiséget
2012. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!