Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy örökké egyedül leszek? Ez a sors? Vagy én csinálok rosszul valamit mindig? Mi a gond?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ember küzd ilyen "problémával" de most én mégis úgy érzem betelt a pohár. Nagyon elvagyok keseredve. Hamarosan 19 éves leszek, és még nem volt komoly kapcsolatom. Tudom..ez sem nagy dolog..de én vágyom rá, nekem hiányzik. Ha el is tudok menni valahova, esetleg szórakozni, ott is csak "arra" kellek a pasiknak. (Mert hogy a "barátaim" igencsak ritkán jönnek el velem...és ritkán hívnak, inkább otthon olvasnak...-.-) Szóval, a külsőmmel nincs gond, normális lánynak tartom magam, igaz nincs nagy önbizalmam, de ezt a fiúk sosem láthatják mert elég jól eltudom adni magam, és mégsem! Jó, persze mindig akadnak olyan srácok akik többet akarnának, de az a gond, hogy nekem ők nem tetszenek...és még azt sem mondhatom hogy válogatós lennék, mert eddig a legkülönfélébb pasik jöttek be, és többnyire nem a vonzó külsejükről voltak híresek.

Ha valaki akarna tőlem mégis valamit..és nekem bejön az illető..akkor általában csak szexet akar, és én meg többet..mert rendes kapcsolatra vágyom. Ez akkora gond lehet?

De a legnagyobb gond, hogy eddigi életem során még sosem éreztem magam igazán boldognak és elégedettnek...és most már bármit megtennék ezért.

Mit gondoltok?


2012. aug. 3. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szegénykém. Én 21 voltam, amikor lett egy komoly kapcsolatom. Bár ne lett volna.


24/n

2012. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Majd idővel találsz valakit magad mellé
2012. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ma is betelt a pohár valakinél.Holnap máson a sor. :D


Én sem voltam soha túl boldog,a modern világ amilyen irányt vett az számomra közel nem ideális.


Állítólag lehet teljes értékű életet élni pár nélkül,ezt egyszerűen képtelen vagyok elhinni.

2012. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, nagyon hiányzik már egy kapcsolat, szeretnék barátnő. 22 vagyok, de még csókolózni is résegen volt lehetőségem lányokkal, de semmi több nem jött össze.

Valahogy csak olyna lányoknál lenne esélyem, akikhez nem tudok vonzódni, vagy, ha jön is szebb lány, akkor tuti, hogy messze él tőlem, esetleg jellemre nem frankó.


Mintha el lennék átkozva, úgy érzem, pedig csak szeretetre, szerelemre vágyom és én is szeretnék már szeretni egy lányt, aki viszotn szeret. Hiányoznak olyan apró dolgok, amiket mások simán megkaphatnak mint az ölelés, csók, puszik, az érzés, hogy valaki szeret és te viszont szereted és persze a sok-sok szeretkezés. EGyszerre készít ki a szeretet és szexhiány.


Talán, ha már tinikén kiélhettem volna magam, ma nem vágynék ennyire egy barátnőre.

2012. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valszeg olyan kép alakul ki rólad a srácokban, h ez a lány csak szexre jó. Nem lehet, h kicsit ribisen viselkedsz v öltözködsz?
2012. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom mit élsz át, nekem is elő szokott ez jönni és korban is hasonló vagyok mint te. Nekem tudom mi a bajom. Az hogy nagyon válogatós vagyok és kevés srác tetszik. Akii meg tetszik és én is neki annak meg barátnője van. Szemépt meg azért én sem vagyok, hogy elszedjem egy másik lány pasiját..bár lehet azt kellene.

Nekem most nem hiányzik, mert nincs egy olyan fiú sem aki iránt éreznék valamit, de amikor van az nagyon rossz.

Hidd el majd lesz kapcsolatod. Csak ne görcsölj rá :)

A barátokkal kapcsolatban is megértelek, nekem is ilyen barátaim voltak régebben. Keress új társaságot és járj el. Hidd el most kell szórakozni, mert ha barátod lesz úgy is csak vele leszel és megint otthon fogtok ülni

Remélem segítettem :)

2012. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm mindenkinek. Ribisen? Nem jellemző...sőt, pont hogy kilógok a sorból. Részegen eléggé vad tudok lenni, de azt sem viszem túlzásba.
2012. aug. 3. 21:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok jó válasz érkezett, azt hiszem amit kell azt össze is foglalták. A lényeg, hogy egyáltalán nem vagy ezzel egyedül, mint írták, de ami ennél is fontosabb; haladást csak akkor érsz el, hogyha nem hagyod abba, nem roskadsz magadba és társai...teljesen felesleges dolgok.

Erre odafigyelve előbb utóbb találsz valakit, esetleg rád talál valaki.

2012. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Addíg örülj még nem volt. Utána csak rosszab lesz.
2012. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem nincs olyan, hogy "sors". Van az embernek egy személyisége, egy "keretrendszere", ami bizonyos lehetőségeket ad neki, de ezek után már rajta (hozzáállás, viselkedés, hibákból való tanulás) múlik a dolog. Én is hasonló helyzetben vagyok, csak 2 évvel előrébb, illetve a másik oldalon. :)

Az a helyzet, hogy én bulizni sem járok, szóval én még ebből a szempontból is "le vagyok maradva". Kapásból azt jelölném meg problémának, hogy a korosztályunk nem akar megállapodni, elköteleződni, hanem egyelőre csak dugás, a kiélés a fontos a nagy részének. Tehát még nem találtad meg azt a srácot, aki nem puncinak néz, hanem egy érző lénynek (lánynak:)). Erről mi a véleményed?

21/F

2012. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!