Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben hozzuk haza vasárnap a...

Miben hozzuk haza vasárnap a pici babánkat a kórházból?

Figyelt kérdés
Már túlhordom a babát,holnap indítás lesz,ha addig nem bújik ki. Tehát vasárnap-hétfőn jöhetünk haza,ha nem lesz semmi gond. Elég meleg lesz megint. Tettem a csomagba hosszú és rövid ujjú bodyt (csecsemősök majd ráadják valamelyiket), sapkát, meg egy ujjatlan rugdalózót. Meg egy vékony takaró,plusz letakarni textil pelus. Jó lesz ez így? vagy tegyek be még egy hosszú ujjú rugdalózót is és majd elválik az idő miatt,mi kerül a babára? Köszönöm, egy kismama.

2012. aug. 14. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én egy vékony sapit betennék,most mondjuk elég szeles az idő, bár én kicsit túl aggódós vagyok
2012. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy mielőtt jöhettünk haza, szóltam apának, mit hozzon be, de szerintem jobb ha mindent elraksz, mert - nem elkeserítésként - mi 10 napot voltunk bent, mert elkapott egy fertőzést a kicsim, és antibiotikumot kapott. Ha besárgul, akkor is egy-két nappal tovább kell maradni, így inkább legyen ott, vagy, ha apa tudja, hogy mit kell bevinni, akkor ő beviszi.

Sok boldogságot.

2012. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 14. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

múlt héten még mától mondtak jobb időt,és tessék,higed van


Én tennék be melegebb ruhácskát is


De sapit mindenképp,kis véknyat

2012. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!