Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Tegnap és...

Mi a véleményetek? Tegnap és ma is pozi lett az ovu tesztem. De csak szombaton és vasárnap/2-szer/ tudtunk együtt lenni a párommal. Mert ma elutazott, és csak csütörtökön jön haza. Szerintetek azért van még esélyem ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap és ma volt pozitiv az ovuteszt! Mindenképpen van esélyetek!
2009. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,remélem ez a hónap a miénk is lesz :)
2009. okt. 19. 18:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon reménykedem, majd irj, hogy mi lett veled! Napra pontosan egyformák vagyunk:)
2009. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó,mindenképpen írok hogy mi a helyzet.Kövessük egymást figyelemmel.Addig is hajrá:)
2009. okt. 19. 18:50
 5/13 anonim ***** válasza:
az mindegy, hogy hányszor voltatok együtt, a lényeg, hogy úgy tűnik, jókor. Remélem, hamarosan gratulálhatunk! Majd írd meg!
2009. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Mi van veled? Nekem még csak most emelkedett meg a hőm 36.7-re, remélem még feljebb kúszik.. Nagyon kiváncsi leszek, hogy mi lesz velünk.
2009. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia,én nem mértem a hőmet.De képzeld 3 napig pozi. volt az ovu tesztem.Szerinted így is még jókor voltunk együtt?Nekem elég érzékeny a hasam alja olyan érzés mintha kicsit fellenék fázva.Remélem nem.Ti mióta próbálkoztok?Mi 1 éve nem védekezünk de igazából 3 hónapja álltunk rá a témára.Járok természetgyógyászhoz is mert eddig nem volt pém.Meg elég sok minden gond volt.hétfőn megyek 21 napos vérvételre hogy milyenek a hormonjaim.remélem a hőd feljebb is megy még és ott is marad:)Egyéb jelek? Majd írj hogy alakulsz.Remélem szép hónapunk lesz.üdv
2009. okt. 23. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hát képzeld nekem is olyan érzésem van, mintha felfáztam volna, pedig nem! Őrület hogy ennyire egyformák a tüneteink! Ha 3 napig volt pozitív a teszted, és mint írtad, csütörtökön jött haza a párod, akkor tökéletes az időzítés, mintha az Isten is így akarta volna! Mert ugye volt egy pár nap szünet, és ez csak hasznos lehet szerintem. Én szomorú vagyok, mert a mai napon leesett a hőm az alapérték alá, és az nagyon nem jó:(Igaz lehetne nagyon korai beágyazódás is, de ekkorát nem eshet azért a hő. Mindegy majd meglátjuk. Én hiszek a természetgyógyászatban nagyon is, biztos hogy segít, több nőnek ők segítettek a teherbeeséshez:)Neked mikor kell megjönni? Nekem 2-án, akkor gondolom neked 3-án. Reménykedjünk:):) Szia!
2009. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja! És másfél éve próbálkozunk.
2009. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia első, a kérdező vagyok írtam privibe.
2009. okt. 23. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!