Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan csomagoljam be a...

Hogyan csomagoljam be a babakocsit ha postára adom?

Figyelt kérdés
Jó úgy is hogy ha vastagon beletekerem frissen tartó fóliába? Nincs meg sajnos a doboza. És a fóliára hogy írom rá a címzettet?
2012. aug. 15. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A4 lapra kinyomtatod a címeket és ragasztod tixoval


vagy alkoholos filc


én kukás zsákba tettem bele és arra ragasztottam rá a lapot


de ha így adod fel akkor nem szabvány csomag lesz --> drágább a posta is

2012. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy postáztam a babakocsit, hogy eltéptem egy 120l-s kukazsákot, mert az volt otthon, és körberagasztottam vastag csomagoló cellux-szal. Ha lett volna fóliám, akkor azzal tekertem volna be. A kislányomnak úgy érkezett postával a kisbiciklije (kisbicikli-babakocsi, egyre megy), hogy fóliával volt körbetekerve. Teljesen jó a fólia, tekerd nyugodtan.
2012. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint a fóliába tekerve lesz drágább?
2012. aug. 15. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok: címzett, A4-s papírra filccel a címek, és arra is tekertem egy kis cellux-ot. Ennyi.
2012. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért drágább, mert nem dobozban van. Dobozban 1115 lenne, így meg 1670ft lesz a postaköltség.
2012. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!