Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó sport babakocsit kb 30000ft-ig?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 35000 ért vettem Grako Qwatrót a biziben nagyon jó állapotban volt sőt szinte új volt.Volt hozzá esővédő,autós ülés,mély rész,lábzsák...stb.Én biztos a biziben nézném meg!
2012. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9000.- majdnem új giraffe club (új ára 23000.-)

1.5 éve van meg és szeretem :-)

könnyű, fektethető, van kis háló alul, plusz zseb a kupolán (ami 1 mozdulattal levehető) jó a rugózása, esernyőre csukható, kis helyen elfér, karfa ugyan csak levehető

a biztonsági öve is kényelmesen csukható nyitható

2012. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Top Rider,nagyon szeretem!
2012. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Nézegettem a Top Rider az milyen súlyú meg mekkorára csukható elég kicsi a csomagtartónk sajna :(

2012. aug. 4. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Top rider bs05 volt nekünk.Nagyon jó kis kocsi,bevállt.Csak a lányom a sport kocsit nem csipte:(
2012. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!