Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szép annyira a gyerek?...

Nem szép annyira a gyerek? Csak én vagyok ilyen "elvetemült" szülő hogy látom, hogy a lánykám nem egy szépség? És kicsit sajnálom hogy a természet ilyen "rosszul osztotta" a dolgokat, a fiaim meg nagyon szép arcúak?

Figyelt kérdés
Imádom mindhármat, nagyon természetesen. De attól még baj,hogy látom az "igazságot"? Nem érzékeltetem vele, főképp nem mondanám neki sose, de attól még látom? Velem van a baj, vagy egy "rendes anya" látása legszebbnek látja a gyerekét akármilyen is?
2012. aug. 17. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Látszódik h imádod, ez a legfontosabb...nem vagy rossz anya ettől!!!

az is lehet h kamaszkorba meg majd ő lesz a legszebb.....uh az h most hogy néz ki meg később milyen lesz egy két külön dolog.....

2012. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez meg valtozhat. Nem baj ha nem klasszikus babas szepseg, lehet h tök egyedi, karalteres lesz, ami nagyon szexi szerintem. De a kevesbe szep lanyok tudnak ervenyesülni a szemelyisegükkel is, sok fiu haverja lesz, mert nem csak "arra" kell majd nekik. Amugy persze h latod, attol, h az anyukaja vagy meg nem vagy vak.
2012. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én is látom...:)

a fiam gyönyörű, de tényleg, mindenki olvadozik tőle pici kora óta. A kislányom 8 hónapos, nem egy klasszikus baba szépség. nagyon egyedi és különleges arca van, sokat nézegetem, de én sem tudom eldönteni, hogy most szép vagy sem, mindenesetre imádom!:)

2012. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

jaj nagyon köszi olyan rossz érzésem volt emiatt már magamban vájkáltam hogy nem szeretem eléggé (de ez egy nagy hülyeség mert minden álmom egy kislány volt egész életemben)

Olyan kis pufi is amúgy meg apjára hasonlít (félreértés ne legyen az apját is nagyon szeretem és tetszik is na de férfiben csak más egy karakteresebb arc mint lányban).

Kis krumpli orra van, semmilyen színű szeme:)) a szempillája a két fiamnak kb. dupla olyan hosszú mint szegény lányomé.

2012. aug. 17. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondják,hogy aki kicsinek csúnya az felnőttként gyönyörű,aki pedig kicsinek szép az felnőtt korára lesz csúnya vagy átlagos.Az én családomban ez be is jött és az ismerősöknél is:D
2012. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4es aranyos vagy :))) belegondolva én kiskoromban szép voltam aztán meg nem annyira:))
2012. aug. 17. 14:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Én kicsinek olyan ronda voltam, hogy ha meglátja valaki a kis kori fotóimat még csak nem is nevet, hanem zavarba jön. Aztán 12 éves koromtól elkezdték mondogatni, hogy mennyire megszépültem, most is szépnek tartanak.A barátnőm gyönyörű volt kicsinek, egy igazi kis hófehérke, na most én jövök zavarba, hogy, hogy néz ki. Egyébként picinek szinte állandóan változnak. A 2 éves fiam, mintha nem is ő lenne az 1 éves fotóit látva.
2012. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én lánykám 3 éves és csecsemőnek nem volt szép (így picinek) aztán olyan 10-12-14-16 hónaposan nagyon szép volt, arányos, a kis arca is még olyan babás, a haja nagyon szép stb.

És most úgy 2 éves korától ütköznek ki rajta apa vonásai egyre jobban:))

2012. aug. 17. 15:23
 9/14 anonim ***** válasza:

igazából mindenkinek más a szép..nem pl a klasszikus szépségek unalmasak..

nem akarsz feltölteni egy képet róla?:P

csak kíváncsi lennék rá..

2012. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is mindig tisztában volt vele, hogy a húgom nem volt egy túl szép kisbaba, egyszer még egy cigány asszony el is akarta vinni, azzal a szöveggel, hogy "Nekem ne monggya má', hogy ez nem cigány!".:D Most már csak nevetünk rajta, mert húgom nagyon szép lett, sokkal szebb, mint én, pedig állítólag nekem mindenki a csodámra járt, hogy milyen szép gyerek vagyok és visszanézve a videókat, fényképeket, tényleg szép voltam, de mára már inkább átlagosnak mondanám magam.:P Egyedül a kéken rikító szemem maradt olyan szép, de az is megfakult.:) Anya mindig is tisztában volt a gyengeségeinkkel és ezekre is felhívta a figyelmünket, hogy tudjunk rajta változtatni (természetesen ez nem a külsőre vonatkozik) és ez csak a hasznunkra vált.:)
2012. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!