Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi előtt a férjetek/párotok...

Mi előtt a férjetek/párotok haza ér kicsinosítjátok magatokat?

Figyelt kérdés
nem gondolok különösebb extrákra,alap smink,át öltöztök,nem várjátok izzadtan,zsíros hajjal..és ha igen mondjuk mikor szántok rá időt a házi munka és a gyerek között,+mondjuk napi hány perc ez?
2012. márc. 27. 14:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Édes kérdés. Örülök, ha este megtudom mosni a hajam. szép is lenne ha ilyeneket elvárna tőlem. Izzadtan, zsíros hajjal, sokszor koszos ruhában(ha a kertben voltam) várom, de meleg kaja az asztalon, vasalt ing a szekrényben, gyerek dolgai rendezve, hivatalos ügyek rendezve. Ennyi telik tőlem. De még nem reklamált.

2012. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
44%
Én nem. Attól, mert itthon vagyok nem vagyok ápolatlan és elhanyagolt. Ha megtenném, akkor szánnék rá időt a házimunka után, mielőtt hazaérkezik. Bár szerintem aki ad magára otthon is, annak nem kell gála mert az ember hazaér.
2012. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
:) Nem, nem csinosítom magam. Csak azért nem fogok átöltözni "csinosba" mert ő hazaért. :) Utána öltözhetnék vissza. Ő sem öltözik át a munkahelyén, de nem is várjuk el egymástól.
2012. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem azért mosok hajat és használok dezodort, mert jön haza a párom, hanem mert ez a belső igényem.


Ha csak itthon vagyunk, akkor nem sminkelek, ha már kimegyünk (akár csak a játszóra), akkor igen, szempillaspirál + szemceruza + korrektor. 15 éves korom óta sminkelek, nekem egy ilyen alap smink nettó 5 perc. De csak azért, mert a párom jön haza, nem csípem ki magam, nem a smink miatt szeret.


A ruha meg olyan dolog, hogy a melegítő sem kell, hogy gáz legyen, ha nem egy óriási, ezeréves, ütött-kopott darabról van szó, kényelmes öltözékben is lehet csininek lenni. A párom pl. mindig megjegyzi, hogy milyen szexi vagyok a melegítőmben. :))

2012. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

Saját magam miatt szeretek ápolt lenni, és ha lehet, csinos is.

De azt hiszem, az én férjemnek pont nem ezek a dolgok számítanak. Persze lehet, ha teljesen lepukkant lennék, az zavarná, de így hogy mindig van egy "minimum", így nem szokott erre panaszkodni. MI egyébként hetente egyszer "randizunk" egymással délután 2-3 órát, amikor anyósom van a gyerekekkel. Olyankor igyekszem a szokásosnál is rendezettebb lenni.

De valahogy nekünk teljesen természetes a kapcsolatunk, ha beteg vagyok, vagy rosszul vagyok (most épp terhes), akkor mi sem természetesebb, hogy nem vagyok "szuperfitt" :o)

De ez a dolog kölcsönös, hiszen őneki ugyanúgy kell magát ápolnia, és vagy megteszi, vagy nem, de bírjuk egymást akkor is, ha épp nincs belőve a frizuránk. :o)

2012. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%

A gyerekek 7 körül alszanak el, férjem 8 körül ér haza.

Ilyenkor nemcsak magamat, de a házat is kicsinosítom, elrakom a játékokat, beszedem a ruhákat, általános rendet rakok a szobákban, hogy le lehessen ülni, nyugodt és szép otthon benyomását keltse minden. Előkészítem a vacsorát, teát főzök, kicsit rendbe szedem a konyhát is. Utána végignézek magamon, esetleg felveszek egy normálisabb háziruhát vagy valamit, megfésülködöm, feltűzöm a hajamat, megmosakszom. Sminket ilyenkor már nem teszek fel. Lélekben is készülök, ilyenkor már a fejemben van sok minden, amit majd el fogok neki mondani, mit csináltak a gyerekek, mi történt, stb. Gyakran kinézek az ablakon, jön-e már, várom haza, mert nagyon szeretem, ajándék minden együtt töltött kurta este.

2012. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem szoktam, de mindent megteszek otthon (fozés, kert, munkába járok, gyerek stb.). Nekem az az érdekes, hogy a szomszéd asszony (22éves én 25) mindég ki van sminkelve (erosen mintha buliba menne) és belove a haja. Mégha kerben kapál akkor is. 3 éve laknak itt, de még soha sem láttam smink nélkul. Neki az az elso kora reggel. Viszont neki eszében sincs egyhamar gyereket szulni.

Munkába sminkelek minden nap, orulok ha hétvégén szellozik a borom.

2012. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
20%

De ugye akkor nem csodálkoztok, ha megcsal a férjetek, mert eligénytelenedtek, eltespedtek???


Én is ugyanígy gondolom, mint az 5. válaszadó. Amúgy a helyzetünk is egyforma, én is most várom a 3. gyermekünket.


Tessék igényesebbnek lenni!

2012. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
43%

Én reggel alapból zuhanyzással kezdem a napot és még a boltba vagy a játszótérre se megyek ki minimális smink (szemceruza, spirál) nélkül. Vagyis nekem a férjem már úgy megy el reggel dolgozni, hogy kinézek valahogy. Még itthon sem viselek kinyúlt, régi göncöket, igyekszem jól kinézni. Ez nem befolyásolja, hogy meleg étel az asztalon, mire hazajön, a gyerekek rendben (harmadikat várom én is, a nagyok 3 és fél éves illetve 20 hónapos) a ház tiszta, mosott-vasalt ruha a szekrényben...

Nem a férjem miatt teszem, bár biztosan ő sem bánja, de nekem belső igény, hogy ha belepillantok a tükörbe, ne egy rakás szerencsétlenséget lássak.

Kizárt, hogy azért, mert valakinek van 1-2 gyereke, ne jutna ideje arra, hogy normálisan nézzen ki.

2012. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

nem csinosítom ki magamat azért mert a férje hazajön.

úgy általánosságban igénye, hogy ne zsírtól csöpögő hajjal, izzadtan hédereljek itthon :D


reggel mikor felkelek akkor lemosakszom, kis sminket feldobok, így bárikor útra kész vagyok ha menni kell sétálni vagy boltba. ha napközben leizzadok akkor lefürdök, ne tudom, ez meglepő? :D

időm akkor van mikor szánok rá...

este meg mikor a gyerek már alszik fürdök, hajat mosok, kiszedem a szemöldököm, ilyenek.


rosszul is érezné magam, ha csak akkor lennék igényes ha a férjem itthon van

2012. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!