Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A bababarat Kolping Hotelrol...

A bababarat Kolping Hotelrol van valakinek tapasztalata? Esetleg mas szallodat tudtok ajanlani, ami egy 1,5 evesnek is elmeny?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 22:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Itthoni szallodakra gondoltam.
2012. aug. 18. 22:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alsópáhoki vagyok, jó, és bababarát. Nagyon fel van szerelve. Óvónők vigyáznak a picikre-ha kéred, s ici-pici babáknak is van "játszótér benne". Mindent adnak, ami kell a gyerekhez, semmit nem kell vigyél. Nem csak hirdetik hanem ez a valóság.
2012. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem vagy azt mondták, hogy nagyon jó vagy azt, hogy nagy csalódás volt és soha többé nem mennek vissza. Ezt a kétfélét hallottam többektől.
2012. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. aug. 21. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a képek és a leírtak alapján, de még nem voltunk ott. Ajánlani tudok egy másikat, ahol már voltunk. Ez a Hunguest Hotel Pelion Tapolcán. Nekünk nagyon tetszett. 2 éves volt akkor a fiam, nagyon bejött neki. Sok, meleg vizes medence, sekély vízzel is, gyerekjátszótér, ugrálóasztalok, minigolf pálya, benti játszószoba. Meg ugye sok gyerek volt, akikkel tudott játszani. Gyerekfelügyelet is kérhető, ha esetleg apával szeretnétek egy kicsit lazítani. Látnivaló is van sok a környéken, mi Afrika múzeumban és állatkertben, a Salföldi majorban és a Tapolcai tavasbarlangban is voltunk.

Van gyerekeknek való menü is a reggelinél és a vacsinál is, még bébiétel is volt kikészítve. Személyzet is kedves volt.

Ezt a helyet nagyon tudom ajánlani, legalábbis nekünk bejött. Majd ha kicsit nagyobb lesz a kistesó, akkor még visszamegyünk oda vele is. :-)

2012. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Wellness Hotel Gyula :)

...két évessel voltunk. Van játszóház és van egy játszó szoba is sok-sok játékkal. A játszóházban is van egy rész a piciknek. A játszószoba pedig nyugis játszadozásra remek.

2012. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi már voltunk ott, és nekem tetszett. Másfél évessel voltunk.
2012. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve voltunk ott az akkor fél éves fiammal és 5 éves lányommal. Nagyon jó volt, ha tehetném, minden évben elmennék oda, de hát sajnos azt nem lehet az ára miatt. Amúgy nagyon baba és gyerekbarát, rengeteg program, játék van, mindennel felszerelt hotel.
2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!
2012. aug. 22. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!